ugruna hala başlık açılmadıgını görünce şaşırdıgım fenerbahce spor kulubu başkanıdır.fenerbahce bir ingiliz kulübü olsaydı tesisleşme başarısından dolayı oda başarılı sayılacaktır.ama burası türkiyedir.bana tesis değil futbol lazımdır.

edit: galatasarayın bu sezon uefa kupası finalini şükrü saracoglu stadında oynaması halinde yaptığı tesisleri nerelerine sokacagını merak ettiğimdir ayrıca.
bir fenerbahçeli olarak kişiliğini sevmediğim fenerbahçe başkanı. nitekim gözümde hala daha bir ali şen olamamıştır. ama tesisleşme ve fenerbahçenin büyümesi adına gerçekten büyük işler yapmış bir başkandır. bu sene sonunda görevini ali koç'a bırakacağına dair büyük bir dedikodu dolanmaktadır.
bursasporun şampiyonluğunu içine sindirememiş ticaret adamı. Öyle ki paranoya olayına girmiştir. şampiyonluğun kaybedilmesini rüştünün yediği gollere bağlamıştır. ayıp etmiştir. adam gibi kabul et be gardaş. bursa söke söke aldı bu şampiyonluğu
her sene istifa etmeyi planlıyan ama bir türlü istifa edemeyen fenerbahce spor kulübü başkanı..(u: istifa ette kurtulalım senden..)