yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • back to the future

  zaman a$imina ugramayan film(ler). cocukken hayran olup buyuyunce degerini kaybeden bircok $eye gore buyuyunce daha da deger kazanan ender $erylerden. kesinlike hayatin farkli donemlerinde tekrar tekrar izlenmeli, ayri ayri mest olunmali.


  oncelikle cocukken muhakkak izlenmeli. cunku cocukken izlemenin keyfi bamba$ka. her $eye bir farkli bakiyorsun, farkli degerlendiriyorsun. buyudukten, olgunla$tiktan sonra da keyfi bir ba$ka tabi bu muazzam filmlerin. cocukken goremedigin o baglantilari, ufak ayrintilari o zaman gorup, senaryosuna, kurgusuna kisacasi filmin her $eyine hayran oluyorsunuz.


  bir de bugune kadar gordugum, bildigim ne derseniz deyin en karizmatik film ismine sahip filmdir. her tarafindan karizma akiyor. baksaniza soylemesi, vurgulani$i, teleffuzu ne kadar $ahane... back to the future...
  baş rollerinde michael j. fox, christopher lloyd ve delorean motor company nin oynadığı, zaman yolculuğunu ve bu yolculuk esnasında dünya yaşamının gidişatını nasıl değiştirebildiklerini anlatan fantastik film.


  bu filmde ilginçtir ki, 3 kuşak boyunca tennen lar mcfly larla uğraşmaktadır.