bandabulya – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
lefkoşa büyük hanın yakınlarında bulunan pek bir sosyetik, asortik, elit restaurant bardır. netekim rockcı bir ortagı vardır neticesinde mekanda rock müzik mevcuttur. gidilesi sevilesi bir yer.
bunca senedir lefkoşada yaşayan biri olarak, ismini hep duyduğum ancak ilk kez geçtiğimiz haftasonu gittiğim guzel mekan. içerisi çok geniş, sigara dumanı gibi bir dert yaşamıorsunuz.. içeride bir kaç farklı işletme var sanırım, birinde canlı muzık bitince diğerinde başlıyor. ben arda isimli sayko rocker abiyi dinleme şansına sahip oldum, gayet keyifliydi.. fiyatlar da gayet uygun.. tavsiye edilir..
4haftadır her cumartesi gidip müdavimi olduğumuz lefkoşanın eğlence hayatının kalbi olan mekan herkeze tavsiye edilir....
bu akşam gittiğim gece 12 den sonra çıkan grubun sound checkinden başlayıp izlediğim über mekan. (u: coştuk valla)
lefkosa ve girnenin yanında magosada da bulunmaktadır.pazar yeri anlamına gelmesine ragmen zaman içinde tarihi etkiside gözardı edilerek eğlence mekanı halini almıştır.en elit olanı girnede bulunmasına ragmen lüks olarak lefkosada ki ipi gögüslemektedir.(u: kafanız m karıştı)(u: lüks ve elit kavramlarının karmaşasına girmeyin) magosada bulunan ise,ismine uygun ve hala cevresinde ki küçük dükkanları ile hizmet veren dükkan-pazar yeri görünümü ile öğrenciye hitap eden bir eglence mekanı olusturmustur.