yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • bir yerde toplanip ders calismak

  /
  2
  sınavlara sayılı günler kala 3,5 atan bünyenin ,ne çare bulsak acaba diye çırpındığı anlarda len hepberaber toplanıp çalışalım hem birbirimize destek oluruz gibi salak bi fikirden hareketle yapılan çalışmadır. şimdiye kadar denenen bütün toplu çalışma denemeleri başarısızlıkla sonuçlanmış olmasına rağmen yılmadan bu çalışma şekliyle çalışılmaya çalışılır.


  önce toplanma aşaması varıdır herkes hazırdır fakat bitürlü derse başlanmaz hadi bu aşama atladıldı diyelim çalışmaya başlandıktan sonraki ilk ara 15 dakka sonra verilir ve o ara 1,5saat olur . hadi buda atlatıldı diyelim, 2. başlamanın ardınddan 6 dakka geçmezki güzide bir arkadaş güzide bir soru sorar ve herkes 1 saat bu soruyla ilgilenir tabi çalışma hebaa olmuştur afiyet olsundur..(u: hepberaber eğlenilir )(u: ders çalışılmaz)
  kendi kendine ders çalışmanın fayda getirmeyeceğini düşünüp başkalarının bilgilerini sömürmek için yapılan toplantı.
  terörist eylemdir.bu gruplar ortalama 3 kişiden baslayarak cogalırlar.fakat zaman diliminin sonuna kadar ders dısında her türlü seyin konusuldugu ve her türlü dedikodunun yapıldıgı farkedilir.
  hiç bi zaman yapamadıgım bisey. asla gerçek olmamıstır. 2 kisi olsak bile ders çalışılmaz. zaten ders çalışmamak için bahane arayan bünyeler bir araya gelince eller havaya bile yapar.
  ders çalışmanın yalan olduğu an. önce toplanılır kitaplar ve notlar cıkartılır sonra dedikodu başlar, oda yetmez içkisiz çalışılmaz düşünülür veiçki içmeye başlanılır ve bi bakmıssınz sabah olmus ve siz calısmadan sınava gidiyosunuz. (u: zor bir durumdur) (u: ne yazsam da geçsem diye düşünürsünüz) (u: ve şanslıysanız benim gibi a alabilirsiniz )
  çoğu zaman çalışılmaz. çalışacak adam yine grup içindedir fakat gruptan biraz uzak bir yerde çalışır. arada sırada grubu dinler ve bilmediği şeyleri duyduğu zaman "hmmm o nasılmış yahu?" edasıyla gelir bilmediği şeyi öğrenir ve tekrar kendi köşesinde ders çalışmaya devam eder. kazanandır. akıllıdır. diğerlerine de tavsiye eder bazen.