son zamanlardaki milletvekillerine yapılan saldırıları kendine örnek alan demokrasiden nasibini almamış andavallı serzenişidir.

burada ‘ biri’ diye bahsedilen zannımca ordu olsa gerek. seçmen, yumruklanan siyasetçileri kendi oyları ile seçtiyse ‘bunları’ diye bahsedilen kişileri durdurması istenilen ‘biri’ de ordudur ancak.

düşünmeyi beceremedikleri için beynini uzun süre çalıştırmadan atıl vaziyette bırak bu tiplerin beyni de haliyle orada kokuşmaya başlamakda(u: normaldir) . bu düşünce fukaraları da kendilerince ‘tam bağımsız türkiye’ için çözümü kendinden bilmem kaç yaş büyük insanlara yumruk sallamakda buluyor.

hukuk fakültesinde okuyup bu tarz bi 'düşünce yapısına' sahip olan birinin, bu düşünce yapısını oluşturan kafasının içinde beyin yerine ‘bok’ olduğunu düşünüyorum. çünkü bi fikir ancak bu kadar boktan olur ya.

siyasetçilere fiziksel saldırılarda bulunurak ülkesini kurtaracağını düşünenlerin daha doğrusu düşünemeyip zırvalayanların acilen bi doktora görünmelerini tavsiye ediyorum.

beyinlerini belki acil bir müdahale ile kurtarmak mümkün olabilir. hala çok geç değil.

erken teşhiş çok önemli.

geri dönülmez sonuçlar olabilir. aman diyim