bu sozluk bok gibi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
evet bu sözlük bok gibi.. adam gibi yazılarımı kabul etmiyor.. on kere yazdım.. kabul etmiyor.. nasıl birseydir... saatlerimi veriyorum.. kabul olmuyor.. bok gibi evet.. alınmayın oyle..
asagılamak yerine bir de yardımcı olmaya calısmayanların,koltuklarında oturup klavyenin tuslarına basmak gibi kolay bir sey yaparak,sözlük üzerinde emegi gecenleri iki dakikada harcayanların cümlesidir.ben sahsen bok gibi demek yerine cekip gitmeyi uygun görürdüm.
uzun uzun yazılan entry lerinizi "kaydet"e basmadan önce,"ctrl+c"(sağ tık+copy) ile herhangi bi yere kaydedin.böylece bir hatayla karşılaşıldığında özenerek yazdığınız,emek verdiğiniz entry güme gitmeyecektir.bu sadece fazladan 5 saniyenizi alacaktır.bu gibi küçük fedakarlıklar yaparak hem entrynizi kaybetmemiş,hem de 4 senedir okuduğum okulumdaki en fazla gelecek vaat eden ve insanları bir şekilde bir araya toplamış oluşuma bok atmamış oluruz,bu işe emek harcayan insanların (administrator ve moderatorler) emeklerine saygı duymayı da öğreniriz.