bulent evre – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
uluslararası ilişkiler bölümü örtmeni, pol 101-102 ve seçmeli derslerden post-modernism e girer. o kadar garip bi ders anlatma tarzı vardırki, dersinden çıktığınızda 'ne dedi lan bu herif' dersiniz, ama 1 ay sonra dahi o derste soylediği her sey halen aklınızdadır. eski kelimeleri kullanmaya bayılır, öğrencilerle biraz mesafelidir ama asla zıt gitmez, not konusunda kesinlikle sorun yaşatmaz öğrencilerine. amacı öğrenciyi bırakmak - iyi not verip geçirmek falan değil, verdiği dersi öğretebilmektir.
aslında bu hoca bana iyi gibi gözüken öğretmenlerden bu sadece benim düşüncem zira kendisini okan şafaklı ile odasını paylaşmasından ötürü tanırım ve hala bu iki hocanın neden aynı odayı paylaştıklarını anlamış değilimdir
uluslararası ilişkiler bölümünün tartışmasız enıyı hocasıdır,pol101 pol102 ve ır111 derslerıne gırer ders bıttıgınde kımse ne oldugunu anlamaz ama sınav haftalarında garıp bı şekılde bışeyler bıldgının farkına varılır..
gözünü bir kez bile kırpmadan,faltaşı gözleriyle ders anlatabilen,espri yapma özürlü,dümdüz şahsiyet,biraz action sayın evre..
okulun nadir hocalarındandır.hiçbir zaman problem yaşamazsınız not sıkıntısı çekmezsiniz ayrıca bian farkedersinizki ders sizin beyninize işlemiştir...
uluslararası ilişkiler bölümünün kalitesinden ve iyi niyetinden asla şüphe duymadığın beyefendi kişilik.ir 111 ve postmodernizm derslerini verir.