facebooktan, daveti geldiyse ille de kabul edilip oynanması gereken oyundur bu. küçücük bir cafede sürekli yemek pişirerek, kazandığı paralarla cafeyi dayayıp döşeyip genişletip bir halt ettim zannına kapılan facebookçu mutlu insanların oyunudur.

facebook hesabını gereksiz bulup kapatan bendeniz ise, bu basit ama mutlu oyunu oynayabilmek için küçük kardeşimin hesabına dadandım(u: bu kısmı kişiseldi)(u: okumasanız da olurdu)(u: ama artık iş işten geçti)(u: çoktan okudunuz)(u: geri dönüşü yok bunun)(u: hayatta yapılan bazı şeylerin işte aynı böyle geri dönüşü olmuyor)(u: bin düşünüp bir yapmak gerek)(u: işte tam burada böyle basit bir konu üzerinden sizlere hayat dersi verdim)(u: çok pis ders veririm)(u: kendimim diye demiyorum öyle de yetenekliyimdir)
yemekleri unuttuğunuzda sineklerin yemege dadandigi ve yemeklerin cürüdügü oyun. eskimis yemekleri yenileriyle karistirip servis edemiyorsunuz ziyan oluyor, bunun nedeninin mutfagin kafenin tam icinde olmasi bence. adamlar görüyor ne yaptiginizi. istediginiz arkadasinizi da garson yapabilmeniz ayri bir zevk vermekte. (u: oyunun sonunu göremediğim için birakmis bulunmaktayim)(u: nereye kadar büyüyücem)(u: bu oyun bitmiyor sözlük)(u: geo challenge oynuyoruz artik)