cengiz kurtoglu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bu adamın öyle şarkıları vardırki en kral metalci adamın bile taktirini kazanır. daha yoklugunun ilk akşamında, duvardaki resim, gelin olmuş gidiyorsun çok güzel parçalarıdır.
gelmeyin ustume sakin gelmeyinn dostu arkadasi kirarim bugun

gozumde anilar canlandi yine kadehi siseyi kirarim bugun..
dünya yüzünde sınıf farkı yüzünden terkedilmiş seven ama kırılmış örselenmiş erkeğin acılarını taverna müziğinden daha iyi anlatan bir müzik var mıdır acaba. türkiyede kırılgan naif ama duruşu olan bir erkekseniz yolunuz cengiz den geçecektir. bir fikir edinmek açısından gelin etmişler, unutulan, gelin olmuş gidiyorsun gibi klasiklerini dinleyebilirsiniz, dinlemeseniz de olur.
bir fikir edinmek açısından gelin etmişler, unutulan, gelin olmuş gidiyorsun gibi klasiklerini dinleyebilirsiniz, dinlemeseniz de olur.
sağlam bir kaynaktan alınan bilgiye göre bu şahıs askerdeyken paşa karısıyla telefonda konuşurken yakalanmış ve süper bir dayak yemiştir.
bu ara sebepsiz yere takıldıgım içten içe ne güzelde duruyor resmin duvarda diye haykırdıgım, dertlendiğim , özellikle unutulmayanlar adlı best of albümünün dinlenilesi sarkı yapımcısı