cilginca gecirilen bir gecenin sabahinda buz dolu bir kuvette uyanmak – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bir bara, cluba yada benzeri bir eğlence mekanına gidilmiştir. biraz alkolden sonra kafalara cila çekilmiş, gözler fıldır fıldır yeni mecralara akılacak bir partner aramaktadır. o esnada kolonlardan beyne beyne vuran bass notalar bu arayışa destek vermek için son sesle gümler. biraz ötedeki barın orda karşıcinsin bir üyesi gülümseyerek ve elindeki kokteyli dudaklarına götürerek bir yudum çeker. açık açık davettir bu. gecenin davetkar meleğinin peşine takılarak gecenin neler getireceği tecrübe edilir. yorgun bir vücut ve ağrıyan bir başla sabahın ışıklarına teslim olan gözler açılır. ortam fazlaca soğuktur nedense. akıl yerine geldiğinde tanınmayan bir evin banyosunda buz dolu br küvette olunduğunun farkına varılır ve belde ustaca dikilmiş bir yara izi vardır. evet kişi böbreği çaldırmıştır efendim.
way be amma da içmişim a.q nerdeyim ben repliğinin geçmesine neden olur.ardından kuvetten çıkılır ve ev araştırılır.genelde hatun aranır çünkü çılgınca bir gece ve kuvet bunu çağrıştırır.bulunan ilk hatun masaya yatırırlır.
bundan yıllar önce uydurulan ve maillerde dolaşan hikaye.sinemada kıçına iğne batarak aids olanıda vardı bunun.
sabaha kadar kusma durumu sonucu,batıcaksa etraf deil kendi batsın cumlesi esliğinde küvete yerlestirlimiştir.yanlız buzla ne alaka çözemedim.swh
o kadar çılgınsa eğer yaşanılan gece, küvette kanlar içinde ya da mezarlıkta toprağın altında uyanmanın pek bir önemi olmasa gerek.