cm olaylari – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
2 ayaklı kupa maçında,ilk maçın deplasmanda(benim yönettiğim takıma göre(bkz:hull city))3-3 bitmesinden sonra evimde oynadığım ikinci maçın 1-1 bitmesiyle maç sonrasında(rakip everton'du ve ben halihazırda 2.ligdeydim)"hulaaaaaaaa eledim iştee .. prömiyer lig takımını eledimmm..muhaha"şeklinde anlık sevinç patlamalarım "*continue* tuşuna bastıktan sonra bir anda anlamsızlık bildiren homurtularla yerini değiştirmiştir.şöyle ki,ben kulüp başkanından tebrik mesajları ve taraftarlarımızın çıldırışlarını beklerken,hull city have been defeated in the quarter-final of the fa cup.şeklinde bir mesaj almama ve "offical" şekilde kupadan elendiğimi görmüştüm.ne olduğunu bi süre anlayamayıp ekrana bakmış,kaderimde yokmuş ammuuğagoyyum deyip,bu olayı forumlara taşımıştım.daha sonra benden başka bikaç insanında başına aynı olayın geldiğini forumdan öğrenmiş ve bunun bir bug olduğunu çakozlamıştım.böhü.
liverpool'a bütün kulvarlarda şampiyonluk amıcıyla yola çıkmıştık ben ve ekibim herşey mükemmeldi şampiyonlar liginde gruplardan çok rahat çıkmıştım finale doğru emin adamlarla ilerliyodum aynı şekilde fa cup ve lig cup tada ama benim için en önemlisi premier ligde şampiyonluktu. son iki haftaya girilirken man.utdnın 3 puan önündeydim. taraftarlarla bütünleşmiştik artık. kendi ewimde oynıcağım bu maça sakat ve cezalı oyunculardan dolayı ve 1 hafta sonra ki şampiyonlar ligi finali için kadro kurmakta zorlandım öteki tarafta man.utd nin bütün kupalardan elenmesinden dolayı yorgun ve sakat oyuncusu yoktu. ama inanıyordum bu maçı almak zorundaydım. maça çook stresli başladık manu sağlı sollu geliyordu. ilk yarı manunun üstünlüğü ile geçti ama bunu skora yansıtamadı. devre arası oldu forvetlerim çok etkisizdi ikisinide çıkardım yerine cisse yi aldım orta sahayı güçlendirmek için öteki forvetimin yerine orta saha oyuncusu olan sene başından valenciadan transfer ettiğim david villayı aldım. önde cısse arkalarında villa ve garard bu işi bitirirler diye düşündüm netekimde ölee oldu gerard liderliğinde maçı 3 - 0 kazandım cısse hattrick yaptı her şey mükemmeldi şampiyon olmuştum stat you ll never walk alone nidalarıyla inliyordu şampiyondum artık. peki bana bunda ne gariplik var diceksiniz ??? continue tuşuna bastım liverpool hammered manu yazıyodu buraya kadar herşey güzeldi birdaha bastım ve o cümle çıktı karşıma''lıverpool deductud 9 poınts'' allahım dedim bunee meğersem fedarasyona olan borcumdan dolayı 9 puanımız silinmiş manu lobisi işe yaramıştı bunca yıllık cm kariyerimde bir ilkle karşılaşmıştım şampiyonluğum manuya gitmişti takımda moraller sıfır çıktık bu şekilde şampiyonlar ligi finaline rakip güçlü madrid ilk yarı direndik ama ikinci yarı olmadı ewet yenilmiştik bn haytımkda ilk kez iki final arka arkaya kaybetmiştim kendime yediremedim ve istifa ettim...
cm - 01/02 . o sezon kadroma maxim tsigalko diye herifi dahil etmiştim.özellikleri idare ederdi ama en önemli özelliği free agent olmasıydı.yani bosman kuralıyla bile koparmadım herifi kulübünden.aldım oynattım .. 2 sezon sonra ortalamalara bakınca şöylr birşey görmüştüm ...maxim tsigalko - games : 92 , goals : 126 , assists : 78 , mom(u: man of the match) : 51 .

(bkz:eşeğin amına su kaçırmak)

edit : evet bug adam maxim tsigalko . ama o zmn bilmiyordum bug oyuncu olduğunu.

dipnot : malazlarkibrit , cm2 ile 1997 yılında tanışmıştır.