yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

14 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • cocuklardan nefret etmek

  anne babayla aynı evde kalınıyorsa en çok gelen misafirlerin çocukları kalır başınıza. bilgisiyarın başına üşüşürerek tüm cd'lere "o ne bu ne" diye yapışırlar, "ananın amı" demek istersiniz ama söyleyemezsiniz. hepsini teker teker sokup çıkartırırlar.


  yüzlerinde salak bi ifade vardır sürekli. ufaktan mırın kırın etseniz gider şikayet ederler. ne hali varsa görsün diyerek odada tek başına bıraksanız, bu sefer anneleri "aman dağıtmasın bi yerleri" cümlesiyle alttan alta mesaj verir size. aslında çocuğa mukayet ol demek istiyordur.


  çocukları sevmem, benim olmadığı sürece, mecbur muyum lan ben her sarı saçlı mavi gözlü ya da nasılsa işte elalemin piçlerine "ah yavrum ne şekersin" demeye. turkcell reklamında şarkı söyleyen kızı da sevmiyorum lan, hatta ne zaman sesini duysam kafasını alıp duvardan duvara vurasım, onu feryat figan ağlatasım geliyor.


  sana kardeşimin, çocuğumun, yeğenimin resmini yollayacağım mail olarak görsen ne tatlı diyor bi de manyaklar, hee yolla bakarım diyor ama açmadın siliyorum, ulan iyi ki bi çocuk yapmışsınız be, bana ne lan sizin götü boklu veledinizin spastik gülüşünden.


  fırsatını buldum mu korkutuyorum ben çocukları, gece rüyasına girip parmağının kesilmesinden tutun da ağzını burnuna dağıtırım lan piç senin cümlesine kadar her şeyi söylüyor, bazen de boğazlarını sıkıyorum ufaktan, ağlayak gidip söylüyorlar beni, inkar ediyorum soğukkanlı bi şekilde, herhalde bilgisayar oyunlarından etkilendi diyorum, ona mı inanacaklar bana mı?


  bir nevi ruh hastalığının göstergesidir. çocuktur üzerinize işeme ,kusma , en sevdiğiniz kitaplarınızı parçalama ihtimalleri vardır.ancak herşeye rağmen çocuklar sevimlidir. eğer otorite kuramassanız sizi itin götüne sokma gibi bi yetenekleri olsada hakimiyet kayıtsız şartssız büyüklerindir.


  çocuklar ufak trafik polsileri gibidir hatta onlardan dahada mütevazidirler, pi parça çikolataya tav olabilmektedir. evde gürültü edip sırtınıza çıkmaya başlarlarsa , onlara yabancı gelen şeyler anlatıldığında süt dökmüş kediye dönüp dinlemektedirler. nefret hiç bişeye çare olmadığı gibi üzerinize işemesinede engel olamaktadır onun yerine , pipican sence uzayda hayat varmı diye lafa başlanıldığında aptal sorularına maruz kalınsada eğlenceli olmaktadır. xxx uzay neresi bizim eve yakın mı... gibi
  1-5 yaş aralığında sevimli, 5-9 yaş aralığında meraklı, 9-15 yaş aralığında iflah olmaz bir yaratık daha sonraki dönemlerde mümkünse iletişim kurulmaması gereken canlı türü.