yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 12 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
  • coffee machine

    dereboyunda açıklan çakma starbucks! aslında kahvesi fena değil. hiç yoktan iyidir dedirten cinste bi kafe ! ıyi piyasa yapılan mekan .
    insanı sininğir eden, uyuz, ço bilmiş bir çalıanı olan, sadece kahve çeşitlerinin değil meyve karımlarının da gzel olduğunu düşündüğüm mekan.
    meyve özünün adına smoothy denilebilir fiyatı 5 milyondur ve bardağı tek boydur.5 çeşiti vardır ve bu içecek coffee machine e ait olan tek içecektir.diğerleri levazzanın espresso bazlı içecekleridir.kahveleri de bütün dünyadaki en büyük kahve satıcısının standart kahveleridir belki tadı filmlerdeki gibi değildir ama zaten filmlerdeki tadı nereden bilebiliriz ki.hayali bir tad beklentisi içinde uyuya kalmaktansa orijinal cheescakelerin de tadına bakabiliriz.fiyatı 7 milyon olmakla birlikte italyadan sayıyla ve soğutularak getirtilir.sahibi erel cankan kıbrıs türk model uçak takımı direktörlüğünden doğu akdeniz de akademik personelliğe varan müthiş geniş bir kariyere ve dereboyunda bir sokağa sahip bir ailenin üyesidir.(bkz:barrista olmak)
    kahvesi çok güzel glorya ya bence 1000 takabilecek potansiyele sahip mekandır. lavazza kahvesi gerçekten çok güzel.... birde müşteriye müşteri olduğunu anımsatan bir çalışanı varki ellerine sağlık denmeli....... ve oranın keyfine bakılmalı.........