yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • dance fm

  1998 yilinda profesyonel olarak yayin hayatina baslayan, ilk donemlerinde show programlarina onem verip jinglelariyla dikkat ceken, hatta deneme yanilma yaptiklari donemde turkce pop bile calan radyo istasyonu. kuzey kibrista en cok dinlenen yabanci muzik istasyonu olan radyonun ozellikle ilk donem jinglelarinin baska bir dance fmden calinti olduguyla ilgili ciddi iddialar bulunuyor.


  radyo 2008 itibariyla studyolarini magusadan lefkosaya tasimistir.


  kktc'nin her yerinden ayni frekanstan yayın yapan bunun yanında heryerde yüksek kalite de yabancı müzik dinleyebileceğimiz radyo kanalı. verdiği çeşitli hediyeler ve yaptığı organizasyonlarla dikkat çeken kanal kıbrısta en aktif eadyo kanalı olduğu kanaatindeyim.


  sabah serdar erenin programıyla radyo n101 tadını yaşatan güne keyifli başlamayı sağlayan kanal


  gece yayınlarında ise ara ara susan yayın ve windows vista açılış sesiyle tekrar yayının başlamasıyla da bizlere ayrı bir güzellik yaşatan kanal.
  dance fm dinleyen kazanır diyerek lg artesadan mükemmel hediyeler kazanan bayanların seslerini dinleterek bizi kahreden ve bize kzanama şansı pek sunmayan radyo. (u: sabah 7-11 arasına koyarsan o programı hiçbir öğrenci dinlemez işte)
  kuzey kıbrısın şuphesiz en çok dinlenen radyosudur. ses kalitasi ve verici farkıyla diğer bir çok radyonun önündedir. türkiyeden tanınmış dj ve radyoculara paket program yaptırarar genel olarak yayınlarını yürütürler. ayrıca dünyaca ünlü dj'lerin konserlerinide ada'da onlar düzenler. başarılı bir radyo istasyonudur.