delidegilimben – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
sözlüğümüze yeni giriş yapmış delidegilimben engin kültür birikimiyle bizleri şenlendirecektir.sözlüğe girmeden önceki muhabbetimizde bana sözlüte yazar olabilmek için türlü numaralar nakşetmiştir.
takip edebildiğim kadarıyla, kültürel ve siyasi konularda fikrine başvurmamız gereken yeni yazar..
deli olmadığına bende inanıyorum hakkaten . öğretirken eğlendirme kapasitesinde bir insan,en azından bende bu etkiyi bıraktı kendisi . esenlikler efendim.
artılama eksileme hakkını sonuna kadar kullanan kişidir.beğendiğini artılar,beğenmediğini de eksiler.ayrıca bu mekanizmanın amacı zaten budur.insanların alınganlıklarına gerek yoktur.hatta beğenilmeyen entry lerine sınırsız eksi verebilme yetkisini de gönül rahatlığıyla verecek kişidir.fikirlere saygısı sonsuzdur.zira kendini bir liberal olarak tanımladığından özellikle düşünce özgürlüğüne itibar eder.ancak şu da biline ki kendi düşünce özgürlüğü de vardır.bunu kullanmaktan da sonuna kadar çekinmeyecektir.ayrıca kendini kimseye kabul ettirme,sevdirme,kültürlü gösterme ..vs çabasında değildir.zira kimsenin onu nasıl gördüğü hiç umrunda değildir.en nihayetinde bunları yazan parmakların sahibi ahmek mehmet..vs kişidir.ama söylediği iddia edilen sanal bir delidegilimben kişisidir. hiçbir zirveye iştirak dahi etmeyeceğinden,bu çeşit bir sosyalleşme onun sadece insanları kırarım korkusuyla istediklerini tam olarak söyleyememesine sebep olacaktır.bu da delidegilimben in son istediği şeydir.

hatta şahsi bir kırgınlığım,küskünlüğüm,bir kelime özel mesajım olmayan topalsolucan a bu hakkı özellikle vermekteyim.fikire saygım olmadığı konusundaki eleştirisini kabul etmemekle birlikte ;beğenmediği entry mi eksilemesinde hiçbir sakınca görmemekteyim,asla ve asla buna kırılacak da değilim.zira sen ne diyor olursan ol hakkımda ben senin beğendiğim bir entry n olursa onu artılayacağım,beğenmediğimi de eksileyeceğim.herkes herkesin fikrini beğenmek zorunda değil,değil mi?
uzun zamandır sözlüğe girmediğini,bugün gelişiyle farkettirmiş,kalite bir anda tavan yapmıştır..
an itibariyle küfür içerikli entry giriyor uyarısı aldığına bozulan,kırk yılın başı girip hoşgelip de hoş görmeyen yazar