derias – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
aklıma direk dalaras ı getiren nickname . hayır dalaras ın istanbul konseri ağır boykot edildi ve iptal oldu da .. kardeşim onun kadar güzel *hasta siempre* söyleyen de var mıdır acaba .
bir dönem yanlış veya doğru pek kızdığım sonrasında heyheylerimizin üstümüzde olduğunu fark ederek barış imzaladığımız,akabinde girdiği kitap entryleri ile beğenimi fazlası ile kazanmış yazar..(u: it şahanedir gerçekten)(u: main seven birini bulduğumada sevndm)(u: sss)(u: mayl)
şahsımı sözlük ahalisine tanıtmak amacı ile adıma açtığı başlık(u: durum 1-1)(u: sih) için teşekkürlerimi sunup kendisini daü sözlük'te de görmekten mutluluk duyduğumu belirttiğim, 'hiç şüphen olmasın' diyerek garanti vermeyi de ihmal etmediğim aslen ydü sözlük yazarı. (u: izmir'in neresinden?) (u: sih)
çok sevdiğim,sözlükten çok çok önce tanıdıgım,yazılarıda kendisi gibi dürüst ve güzel olan arkadaşım.
gün itibariyle fikir bazında oldukça benzediğimizi düşündüğüm,bana destek olan öğütlerine kulak vereceğim,muhabbetimiz daha eskilere dayanan yazar arkadaşım..
nedenini bilmediğim bir amaçla bıkmayıp usanmayıp tüm entry erimi okuyup patlatmaya çalışan yazar (u: keşke benim entrylerimi okurken diğer entry lere de bi göz atsaydın) (u: kasıt aramazdım o zmn) (u: amacın nedir arkadaşım)
kasıtsız, herkesin entrilerini bir moda yakışır şekilde patlattığını düşündüğüm yazardır. hatta mod olduğunu da daha dün patlatılmaya layık patlatılmış entrilerimden anlamışımdır.

genelde modlar, 'moduz biz' diye ortalıkta dolanıp ona buna sataşırken, ya da entride bir problem olmadığı halde görüşlerine ters olduğu için patlatırlarken, derias üstüne düşüni yapmaktan öteye gitmemiştir. bu sebeple, sözlükte oylama ile yılın modu seçilecek olsa benim oyumu vereceğim kişidir kendileri