yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

6 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • dr dogan harman

  ortakoydeki kaza da hayatını kaybeden 4 ydü lü arkadaşımızın ölümüne sebep olan aracın şöförü melisa hastan ın bir insan olduğunu hatirlatma çabasi altindaki feci haldeki taraflı yorumları yapmasi ile ydu sozluk camiasina tanıtılmıştır.


  melisa hastan ın kanında bulunan 86 promil alkolü ise şu şekilde yorumlamiştir,(alinti: melisa hastan kazasından bir süre önceyse alkol oran 50 promille düşürülmüştü. kazadan sonra yapılan kan analizlerinde melisa hastanın kanında 86 promill alkol bulunduğu ortaya çıktı. bu oran aşırı alkol diye tanımlanabilecek bir oran değildi. ancak haberlerde hiçbir veriye dayanmadan aşırı alkol iddiası ortaya atılmıştı. )


  sormak lazin aslında doktor doğan harman'a peki ya ölen 4 kalbur üstü kktc genci olsaydı ve ölümlere sebebiyet veren de 38 plakalı alköllü bir genç?


  cevabı mı? çok açık! o genç bugun çoktan ömür boyu hapis almıştı.


  kimse alınmasın doğan harman, taraflı olman ve kıbrıslıgazetesi com da ana sayfada bu yazıyı yayınlatma gücün bizi kandıramaz. biz kimseye profesyonel katil muamelesi de yapmiyoruz. problem şu sorulara elini vicdanına koyup cevap vermenden geçiyor,


  memlekette taksi mi yok?


  memlekette radar olmasi aşırı hızı mı engelliyor?


  iki radardan geçmiş demişsin radar ile olay mahali arasında kaç metre var yazabilirsin?


  ölen gençlerin aracından silah çıktı dediniz, o çakmakti hangi yayın organı düzeltti bu hatayı?


  51 promil alkol çıksaydi alkolsüz mü olacakti?


  alköl ve refleks arasindaki bağlantıları biliyormusun?


  doğan harman hiç bir yakınını alköllü bir gencin yarattığı çarptığı araçta kaybettin mi?


  doğan harman o gençlerin gecenin o saatinde ders notu almaya gittiğini biliyormuydun?


  not: böyle bir yazıyı onayından geçirip yayınlayan kuruluşa yazıklar olsun.
  şu saniye aklıma gelen bir fikirle, yarın sabahtan harekete geçmemi sağlamış yazarımsı sakal.. iktisadi idari bilimler fakultesi dekanı aykut polatoğlunun da desteğini alarak bir imza kampanyası başlatıp, kendisine yakın doğu üniversitesi tarafından resmi bir kınama yazısı yollatmayı dusunuyorum.. umarım sözlük eşrafı da bu konuda desteğini gösterir..
  kalemi taraflı tamamen türk düşmanı olarak adlandırabileceğim olayın melisa vede kaybedilen arkadaşlarımızdan çıkıp türk kıbrıslı gözüyle yorum yapan değersiz bir kalem(u: isimler gerçekten önemli değil)(u: melisa değil başkası olsa durum yine aynı oldurdu)
  biz melisa hastan'ın alkollü olmasindan dolayı sebebiyet verdiği kazada 4 arkadaşımızın ölümüne sebep oldugunu düşünenleri kızdırıp, kendisine karşı bir saldırı vs düzenlenmesini tetiklemek için yazdiği bu yaziya, daha doğrusu bu oyuna gelmeyeceğimizi belirtmek istediğim insan.


  biz senin oyununa gelmeyeceğiz dr doğan harman. ama sen insan gibi(u: insan) özür dileyeceksin.