yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 3 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
  • eger bu mesaji 125000 kisiye gondermez isen oleceksin

    spamların kralıdır..genelde daha makul istekler ile kapımızı çalarlar..tüm arkadaşlarına diyen de olur..hatta arada işi duygu sömürüsüne döküp,e buda forwardlanır yaahuu tarzı ekler vardır ki beni benden alır..daha çok myspace gibi profil sitelerine birikmiş olsada kullandığınız servis sağlayısı ne olursa olsun kim olursa olsun mail kutunuza gelmesini engelleyemeyeceğiniz yegane ürünlerden biridir..türk işi olduğu yalandır;if you won't send or post uzantılı maillerden türetimiş boktan amaçlara hizmet eden bir zıkkımdır..daha acımasız olanları ise yollamassan bir tarafın(u: çükün) kopar,kuzenin ölür gibi temalar ile bezenmiştir..(u: ayrıca sözlüğün en uzun başlıklarına adaydır..)
    spam mail adresi toplamak icin cok guzel bir yoldur.. soyle ki eger bu maili bilmem kac kisiye yollamazsaniz kucuk kedi olecek seklinde mailler yollanir.. forward lar o kadar cok artar ki bazen yazi bile kaybolur bu mail adresleri icerisinde.. daha sonra acimasiz olan bir sirket calisani patronuna giderek ''patron yeni cikardigimiz urunu mail olarak herkese yollayalim.. elimde tam 125000 kisiye ait mail adresi var'' der.. daha sonra bu calisan patronun gozune girer maasina prim alir.. tabi bizim mail adreslerimize gelen reklam maillerini silmekle biz ugrasiriz..


    not : bir mailin kac kisiye forward edildigini, kac kisiye ulastigini sayabilen program yada insan cikmamistir; google in veya msn in bile boyle biseyi yapmaya gucleri yoktur..
    görür görmez sildiğim mesaj türü...silmediğiniz zaman insanda vicdan azabı yaratabiliyor ister istemez...bugüne kadar bunu yapmadım ve hala hayattayım..