electonica fest 2007 – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
tam adı 'electronica & global gathering festival istanbul' olan radio fg organizasyonu. nedir efenim bu organizasyon? 2004 senesinde başlayan elektronik muzik festivali zincirinin son halkası, bu sene dünyanın en mühim elektronik festival organizatörü 'global gathering' le birleşmişlerdir. bu sene ayrıca bir ilk olarak kamp alanı da mevcuttur. istanbul burç brach'te 17-18-19 agustos ta vuk-u bulacak festivalde normal konser alanı harici 'vip lounge' lar 'game zone' lar felanda buluncakmış.

3 senedir turkiyenin en iyi organizasyonlarından olan 'electonica fest' bu sene global gathering len birleşince coşacaktır sanırım. çünki gılobıl geytirin alanında aşmış bir komitedir. dunyanın sayılı elektronik festivallerine imza atmışlardır, dunyaca meşhur 'street parade'leri organize etmişlerdir. işte bu sayede burç beach'e dunyaca unlu isimlerin gelmesi kolaylaşacaktır, aşmış - yarmış - koparmış diceyleri dinleme imkanımız artacaktır..

biletler biletixten temin ediliomuş bilginize...
gün itibariyle başlayacak olan festivaldir, ve thats all kişisi elinde koskoca kamp davetiyesi olmasına rağmen gidememektedir. baba thats all, 3 gunluk festivale gideceğine git tatil yap bari diyerekten didime yollama kararı almıştır evladını.. alacağı olsundur..