yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 17 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • enis faik arcan

  ders ortamında samimi yaklaşımı güler yüzü ve bir anda verdiği sevimli tepkiler ile öğrencilerine kendisini sevdiren, verdiği bilgiler ile mimarlık alanın da kendisini bir hayli aşmış, babacan aynı zamanda arkadaş olabilen bilim adamı. anlattığı konudan bir anda uzaklaşıp yaşadığı olaylara ve kendi yaşamı hakkında bilgiler vererek öğrenciyi dersin sıkıntısında kurtarmayı bilen,


  yıldız teknik üniversitesi haliç üniversitesive kültür üniversitesinde(u: bildiğim bu akdar daha da vardır belki) öğretim görevlisi olarak ders verdikten sonra emekli yıllarında yakın doğu üniversitesinde dersler vermektedir.
  geçmişi başarılarla, övgülerle dolu süper insan. kütüphanede gördüğünüzde yanına oturun konuşun dertleşin .merak etmeyin her konuda bilgisi vardır sorularınız cevapsız kalmaz. bu arada kendisinin yazdığı mimari tasarıma yaklaşım adlı kitabı vardır. türkiye'de hastane planlaması konusunda uzman birkaç isimden biridir. öğrencinin istediği tip, örnek öğretim üyesi. saygılar hocam.
  tanımaktan dolayı şeref duyduğum bilim adamıdır kendisi...derslerini en ön sıralar haricinde bir yerden izleyemem,suçlu hissederim kendimi...Çoooook çoook şeyler anlatır aslında düz şeylerden bahseder gibi görünürken...o gerçek bir bilgi kaynağı,gerçek bir öğretmendir!..asistanı olma gibi bir idealim vardır,gocunmam söylerim...
  özel okulda mı okuyorsun diye soranlara ewt derken adını telafuz ettiğinizde şaşkınlık duyulan hoca, dünyalar tatlısı cok şey bilen, herşeyi söyleyebilen korkusuz mimar.