extend – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
sağ tarafta reklamı görülen internet başvurularınızda 4 veya 6 haftaya gelir kurarız ama 250 ytl daha verirseniz 2 haftaya geliriz gibi dumur politikalar izleyen piyasayı eline sağlam almış servis sağlayıcı harbi şirket..
su an sayesinde hem internete girdiğim hemde sinir küpü olduğum şifreyi girdiğimde "you are already logged in - access denied" diye hata veren hotspot.
balkondan nete girmeme neden olan hotspottur. bi de bu internet sağlayıcının ilginç bi özelliği vardır. zaten balkondan girdiğimiz net dier ay şifreyi kabul etmemiştir. bunu müşteri hizmetlerine sorunca civardaki biri hotspotunu söktürmüştür de ondan giremiyosunz denmiştir. hotspotu kurdurmak da yıllık 1 milyar gibi bi rakam olup 29 ytl ye giren arkadaşlar civarlarında yıllık 1 milyar para veren müşterilerden otlanmaktadır. (u: tabiri caizse:D)
yan taraftaki reklamı görünce aklıma geldi extend hakkındada yazmamak olmazdı 2 sene boyunca anten vs zımbırtılarla uğraşmamıza neden olan net sağlayıcısı
"en geç 10 güne gelip internetinizi bağlarız" deyip, 2 ay sonunda başvuru yapmışmıydınız diye aptalca soru soran başkalarını bilmem ama bana göre kktc nin en güvenilmez internet sağlayıcıları.