ferrarisini satan bilge – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
neden sattıgını kitabını okuduktan sonra bile anlamadıgım kendine bilge diye kitap cıkarmıs moron insanı
delilere bilge demek moda oldu. artislik yapmış lavuk herif. utanmıo hiç bide kendini daga taşa verio..
tam anlamıyla harika bir öykü hem öğretici hem eğlendirici .. çok çalışıyor yada hayatın sizi yıprattığını düşünüyorsanız tam size göre ...kaçırmayın okuyun !!
arkadaşımın zorla okutmaya çalıştığı ama 'hep aynı hikaye,birisi hastadır satıyordur işte ne olacak ki'türk filmi düz mantığına kapılıp içine bile bakmadığım kitap.
sanki ferrarin olmayınca bilge oluyorsun adamda para kum gibi ama yemeyi bilmiyor bütün paranı gırtlagın için harcarsan tabi fil gibi olursun sonundada kalp krizi gelir kendini vur dağlara vay efenim para hiçmiş asıl mutluluk dağda iki muhabbetmiş onun yerine hem ferrarin olsun hemde gel bizim sözlüğe seni yazar yapalım al sana has muhabbet nedir bu mileetin aklını yıkıyorlar zenginlik kötü parada mutluluk yok diye
geçen beni arayan (u: ödemeli attı)şahıs bugatti veyron almıs niye sattın ferroyu dedim kitapta yazıyor oku dayı dedi beni uğrastırma dedim valla işin aslı dikkat çekmek istedim dedi yalan söleme laaan die atar yapınca 260la viraja giriyom sarsıyo dedi haa tamam şöle delikanlı ol dedim. (u: ucuza gitti diyede yakınıyomus)