fight club – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
en sonunda verilen sigara karsıtı mesaj sonrası brad abimizin rolunun etkisinde kalarak cıkıp en son soyledigi sozdeki mimigine hasta oldugum film -ama icebilirsiniz de..
bir chuck palahniuk kitabı.

--- spoiler ---

bir makinistin yapmaması gereken başka bir şey: tyler filmlerin en güzel karelerinden slaytlar yapar. bir kadını cepheden anadan doğma gösteren ilk filmdeki çıplak oyuncu angie dickinson dı. kime sorarsanız sorun en eskisi budur.

bu fillmin bir kopyası batı kıyısındaki sinemalardan doğu kısıyındakilere ulaştığında, çıplak sahne yokolmuştu. bir makinist bir kare çıkarmış, bir başkası bir kare daha çıkarmıştı. herkes angie dickinson ın çıplak bir slaytını istiyordu. porno sinemalara girdikten sonra, bu makinisterin bazıları, efsane gibi dilden dile dolaşan koleksiyonlar oluşturdular.

--- spoiler ---
if you are reading this then this warning is for you. every word you read of this useless fine print is another second off your life. dont you have other things to do? is your life so empty that you honestly cant think of a better way to spend these moments? or are you so impressed with authority that you give respect and credence to all who claim it? do you read everything youre supposed to read? do you think everything youre supposed to think? buy what youre told you should want? get out of your apartment. meet a member of the opposite sex. stop the excessive shopping and masturbation. quit your job. start a fight. prove youre alive. if you dont claim your humanity you will become a statistic.

you have been warned.......tyler

bye.
facebook da(u: fight club) application u olan film...

(u: hayatimiz cyber oldu)(u: internet uzerinden cocuk yapmak)
tüm sahneleri ezberlenmiş olduğu halde hala izlenebilen güzel sinema yapıtı. fazla izlemek zararlı olsada güzeldir.
filmin içinde herkesin gördüğü ama idrak edemediği kareler barındırır ki bu karelerin bir tanesi de apaçık ortada olan erkek üreme organıdır. göremeyenlerin dikkatle tekrar izlemesini tavsiye ederim bakalım görebilcekmisiniz??