forward mail – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
genellikle bu maili x kişiye göndermezsen y gün içinde başına bir musibet gelecek,gönderirsen z gün içinde bir müjdeyle karşılaşıcaksın şeklinde biten okunmadan silinesi mailler..
internet bandwithinin ini sömüren mail türü. içeriğini genelde ilaç, tatil kampanyaları, abidik gubidik siteler, gerekli gereksiz bi ton geyik yazı, güvenilmez ürün tanıtımları oluşturur. anında spam damgası yer.

(bkz:spam mail)
lanet edilesi maildır. içinde gerekli gereksiz haddinden fazla kelime barındıran genellikle gereksiz maillardır. çoğu abaza erkek için msndeki kız sayısını arttırmaya yarar!!!!
bakın göktaşı!haftaya böcek bayramı!msn ücretsiz olsun diye kafamın içinde dönen balonların tek açıklamasıdır göndereni ihtar eder akabinde kişi hesabını silerim o derece tiksinirim..
tiksinilen fakat günbegün artan maillerdir bir örneği vardır ki yazarı kendinden etmiştir aslında güzel bir noktaya da parmak basmıştır..

(alinti:

Örneğin:

almanya'da 70 bin saglık kurumu... 8 bin kilise,

fransa'da ise 60 bin saglık kurumu... 9 bin kilise.

türkiye'de 7 bin saglık kurumu... 77 bin cami oldugunu biliyor muydunuz?

onlar tahsilli ve saglıklı olarak yasayacaklar ama gavur olacaklar;

halbuki biz cahil ama dini bütün olarak ölüp cennete gidecegiz.

zaten bu dünya geçici, hiç bir seyi dert etmeye degmez.

bosu bosuna egitime niye para harcayalım ?

nasıl olsa ölünce bir ise yaramayacak bu bilgiler.

eh hastane dersen, bosu bosuna ölümünü, yani cennete gitmeyi geciktirmenin anlamı ne ?

en iyisi o paraları okul, hastane falan gibi gereksiz yerlere harcayıp carcur etmek yerine

cami yapımına harcayıp daha çok müslüman gönderelim cennete .

orada seçim olursa biz kazanırız.

varsın bizi ab 'ye almasınlar, biz de onları cennete almayız.

oh be ! içim açıldı vallahi. beni arayan olursa camideyim...)
en tiksindirici çeşiti provokatif olanıdır

kimisi iyi kötü demeden kürtlere laf atar, kimisi bütün avrupayı toptan gavur ilan eder, kimi bütün müslümanları irticacı deyip yaftalar, bir de bunu yaparken sizin hangi fikirde oldugunuzu bile düşünmeden mailleri forward ederler, hatta gelen kimi mailler benim fikrime söver. ulan ben senin gibi düşünmüyorum, bana göre bir insan kürt olduğu için kötü değildir, kötü olduğu için kötüdür, kürt olur türk olur başka birşey olur farketmez, ya da amerikalı olduğu için hepsi düşman değildir, ya da müslüman olduğu için gericidir diyemezsin, topunuzu forward etmek istiyorum hayatımdan, bana gerizekalı mail atan tüm arkadaşlarıma buradan küfür içerikli bir mail yollamak istiyorum ama küfür etmek alışkanlığım pek yok, sırf sizin için edinicem, şimdilik biri benim yerime etsin, saygılar