goodness – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
zirveye geldiği anda ahanda ben bunu dışardan tanıyorum dediğim tek yazardır, zirvede tanışıp kaynaştıkça sözlüğe daha fazla katkılarının olacağını düşündüğüm geveze ve bi o kadar da keyifli yazardır... (u: yeni zirvelerde buluşalım) (u: emantler için teşekkürü borç bilirim)
ilk defa gördüğüm ve tanıştığım muhabbeti zevkli insanlara yaklaşımı sevecen ve sanki uzun yıllardır tanışıyomuşuz gibi hissettiğim neşeli yazar arkadasımız!!!!!

sen bize emanetlerde kuryelik ettin bu iyiliğin karşılıksız kalmicaktır(u: gülüncük)
zirveye katilmasini hiç beklemediğim, hatta kesin gelmezler listesine kafamda yazdiğim, hoş sohbet ydu sozluk yazari. zirve i alem zirvesine gelen arkadaşlar için yaptiği "elit" yorumu ile de mutlu etmiştir. memnun olduk. (u: zirve de her ne kadar ayağa kalkip oynamamiş olsa da) (u: ertesi gün eller havaya modunda dışarı eğlenceye giden yazardir.)
parıltısının ömür boyu devam etmesini dilediğim,ilk zaman neşem olarak nitelendirdiğim kaliteli-heyecanlı-başarılı sözlük yazarı.
çok çakaldır kendileri,teknenin sosyete katında çakmağıma çökme girişimleri de sonuçsuz kalmıştır(u: heheheeh),pek sevdiğimiz inşaat mühendisi yazar kişisidir ayriyetten..