nikah olmadan yiyi$me olmaz felsefesini benimsemi$ iyi aile kızı na ait eylemimsi . can yakar , acıtır. sadece bakarsınız melül melül . buna mukabil verip de göstermemek de utanan genç ebeveynin ı$ıkları kapatarak yiyi$mesi sonucu doğabilecek eylemdir ..
en kötüsüde verip vermemek arasında düşünürken göstermekten bile vazgeçen kızın parnerinin durumudur
anne tavsiyesi dinleyen kızların çok kullandıkları kelime

- annem göster ama elletme dedi !!

-hay ananı !!!
göstermekten kasıt nedir, önce bunun bi açıklığa kavuşturulması lazım ki hakkında atıp tutalım.

düşünüyorum, düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. göstermek nedir diye. sülük gibi yakaya mı yapışmaktır, buluşalım da buluşalım diye mi tutturmak. dekolte giymek, karşıdan gevrek gevrek gülmek ve hatunun orasını burasını mı oynatmasıdır göstermek. ya da buluşulup üç beş bişeler içip, sırnaştığınızda da yüz vermemek midir veya götü açıp, erkeğin de göte doğru davrandığı ara ehaekioke diyip şaka yaptım mı demektir...

bunlar gibi bişe mi gösterip de vermemek. alahala. belki de siz götünüzden anlıyorsunuzdur her şeyi. belki de sizin aklınızda seksten başka hiçbi bok yok. belki de sizinle sevişmek istemiyordur hatun. illa gülüp oynadınız, bişiler içtiniz diye sevişmeniz mi lazım. bunun kuralı bu mudur. bunları hiç düşündünüz mü. tuhaf. bilemedim.