hiz yapanlarin penisi kucuktur – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
avustralyada hükümet tarafından başlatılan bir reklam kampanyası.

reklamdaki kızın yaptığı işaret günün konusu oldu.

avustralyada trafik kazalarının gün geçtikçe arttığını fark eden hükümet sıradışı bir reklam kampanyasıyla sürücüleri uyardı. görenleri gülümseten reklamda genç bir kadın küçük parmağını kıvırarak karşısındakine manalı bir bakış fırlatıyor. bunun, gençlerin işaret dilinde küçük penis anlamına geldiğini belirten yetkililer trafik kazalarına karşı yapılan ve içinde geleneksel figürler taşıyan projelerin günümüzde işe yaramadığının altını çizdi.

devletin kampanyaya 850 milyon pound harcadığını belirten hükümet sözcüsü john whelan konuyla ilgili olarak şunları söyledi, artık araba kazalarını dehşet sahneleriyle dolu görsel malzemelerle resmeden reklamlar kimsenin ilgisini çekmiyor. bu reklamda kullandığımız işaret özellikle hız yapan gençlere şu mesajı veriyor, hızlı gittiğin zaman kimse senin büyük olduğunu düşünmeyecek.

(u: avustralyalı selmadan alıntı)
oha dedirten önerme. tüm lamborghini sahiplerini zan altında bırakan önerme hatta f1 pilotlarının depresyona girme sebebi.

hız yapmak mükemmel bir şeydir. altınızda sağlam bir araç varsa ayağınızın gaza her dokunuşunda bir ok gibi atılıp mükemmel tepki veriyorsa ve hız yapmak için uygun bir otoyol varsa (u: max 120) işte o an penis uzunluğu falan hikayedir. gaza yüklenirsiniz sırayla 4 vites atıp 5e takarsınız. altınızda kızgın bir boğa vardır o an için. en küçük hatanızda yoldan çıkıp savrularak taklalar atıp sizin sonunuzu bekleyen bir boğa. ama tüm kararlılığınızla yapışırsınız direksyona otoyoldasınızdır ve orta şeritte 120yle seyreden bir araç vardır önünüzde. sol sinyal yakar gaza basmaya başlarsınız. 120, 130, 140 derken motor artık tam havasını bulmuştur. sollayıp geçersiniz. bu esnada co-pilot peder bey yavaşla biraz 120 yi geçme diye uyarır. çaresiz çekilir ayak gazdan. alttaki boğa nefes alış verişini düzene sokar. tın tın ilerlersiniz orta şeritte. lan halbuki kadran var arabada dimi 240 gösteriyo. yap diye koymuşlar o kadranı. hayret bi olgu ya.
bu teori kanıtlanırsa trafik kazalarının azalacağına işaret eden durumdur iyi bişe açıklamayn öle bilsinler.
yarattığı imajla(u: hız yapmak=çükünün küçük olması) medya denen zımbırtının ne denli (u: tırnak içinde) güçlü olduğunu gösteren kampanya sloganı. ha bi' de avustralyalı erkeklerin penisinin boyutu konusunda ne kadar takıntılı olduklarına. bırak allasen, başlatma çükünden de boyutundan da demek istiyor insan ama kampanya tozlu raflara kaldırılalı epey olmuş.(u: tur)