ikizler burcu erkegi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
zannimca dogustan kaybeden sahsiyetlerdir. cogu ya şizo ya alkolik yada madde bagimlisi felan olur (u: elbet olur yanee) ne diyek yazik onlara vah vah
hayırrrr .. yanılıyorlar ikizler burcu erkekleri hakkında ! di mi malaz !!?? .. sen kimsin be ? . e ben senim işte ! bak ikizler burcu insanlarına şizo demişler ... acaba mı lan ?
ıkizler burcu erkeği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır.

ıkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister. diğer taraftan özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. kendi işini yapmaktan daima keyif alır.

ıkizler erkeği çift kısmetlidir. ınsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. karşı cins tarafından hemen fark edilir. ışle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. maddi konularda da değişkendir. bazen çok bonkör, bazen de çok cimri olabilir.fakat idare konusunda oldukça zayıftır. bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır.

ıkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir. duygusal anlamda fazla hassas değildir ve olabildiğince işin mantıklı tarafından bakmayı sever.

ıkizler erkeği çok disiplinli bir ev hayatından hoşlanmaz, fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir.

(bkz:bütün genellemeler yanlıştır)