yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • ince belli bardakta cay icme raconu


  dikkat isteyen bir çay içme yöntemidir.söylenmesinden içilmesine hazmedilmesine kadar uyulması gereken kuralları vardır.avrupalı fincanın tüm karizmasını çizer.estetiktir,seksidir,cazibelidir.sanayi sitelerinde tabağı ile birlikte tek elle tutulup içilmesi, kışın üzerinde soğumayı yavaşlatıcı kapakla gelmesi ritüellerindendir.hanlarda renkli markalar karşılığında içilir.


  içindeki çaya genellikle tavşan kanı denilir.


  nasil ictiginize gore kisiliginizi veya o an icinde bulundugunuz durumu gosterir.


  bes parmakla birlikte kavranilmis ise o an cok usudugunuzu gosterse de aslinda bardagin yarattigi kadinsal imaj ve buna gore sizin tutusunuz yalnizliginizi ve abazanliginiz doruklarinda oldugunu gosterir.


  dort parmakla tutup ve serce parmagida zik gibi kalkik bir pozisyonda tutan kisi yaramaz guvenilmez adamdir. amaci gosteris yapip kendini kibar gostermektir ki esas niyetlerini gizlerler.


  dort parmakla tutup, serce parmagini gevsek birakan kisiler. her an bes parmak moduna gecmeye veya zik gibi serce parmagi dikmeye hazir kisilerdir ki en tehlikeli tur budur. yanar donerlidir. hic guvenilmez. yalanci olurlar. palavrada kimse tutamaz bunlari. bir diger ismi de avci tutusudur.


  3 parmak tutup, yuzukle hafif dokunup serceyi serbest birakan kisiler ise normal ota boka karismayan sakin tiplerdir. bu karismamalarida korkakliklarina verebilinir.


  3 parmak tutup, yuzukle serceyi kazik gibi tutan kisiler, asabidir. kirpi gibi carparim adami demektir. uzak durmak veya sulu espriler yapmaka yada haklarinda entry yazmamak hayirlara vesile olur.


  2 parmakla tutmak konusuna gelince bu cok onemli bir hususdur. eger kullanilan parmaklar isaret ve basparmak ise ya coay cok sicaktir yada adamimizin acelesi vardir. eger bas parmak ile orta parmak ise hayatta bir denge arayisinin gostergesidir.


  hic bir parmak kullanmiyorsa, o da fiziksel engellidir bunu da artik izah etmiyeyim.


  yukaridaki tariflarin haricinde farkli tutuslarda olabilir. mesela :


  muzisyen tutusu : orta ve serce parmak kalkikdir.


  maymun tutusu : tek parmakla altan dengelemeye calisilarak tutus seklidir. genelde 1 derece yanikla sonlanir.


  uzayli tususu : iki elinden kullanildigi nadir tutuslardandir. bunlar sanki uzaydan gelmis gibi ilk defa iciyorlarmis gibi tutan kisilerdir.


  33 cc lik şişede bira içme raconu ile eşdeğerdir. nasıl ki 33 cc lik bira hafif,pratik ve ısınmadan soğuk soğuk keyifle içilip tekrar dolaptan yenisi alınıyorsa, ince belli bardaktan içilen çay da sürekli tazelenme koşulu ile sıcak olarak pratik içimi sayesinde keyif verir.