son derece kalitesiz, yazarların forumu tabiri caizse eşşeğe çevirmiş olduğu abazanların had safhada olduğu sözlüktür ..
inanılamayası bi konsepte sahip sözlük. gülmekle ağlamak arasında bırakıyorlar insanı. hayır, bi de hatunlar da var aralarında. eleştiri tarzlarına, gelenekselleşmiş sözlük formatını dalgaya almalarına yandıklarım.
sayilari gunden gune artan bir grup. cesitli siteler var ama genel olarak hepsi inci diye aniliyor.
yarım saat içinde sol framede 20. sayfaya ulaşmış (u: çüş) manyak sözlük. sözlük konseptini tiye almak adı altında küfürlü entryler girilmesi, yazarların birbirine rahatça ana avrat küfretmesi söz konusu sözlüğün sanırsam en büyük özelliklerinden bir kaçı. fekat ne diyoruz? gereksizdir. uzak durulasıdır. ittir edilesidir.

EDIT: an itibarı ile yazarı uyutmamış sözlüktür. Çok fenadır çoook. geyik hat safhadadır. Saniyede ortalama 12 entry girilmektedir. (u: evet saat 3:30)
bütün sözlük alemini alt üst etmiş. sözlük kuralı yazım kuralı dinlemeden bas küfürü at kalayı mantığı ile açılmış, ortalığı kasıp kavurmuş sözlük. genelde televizyon ve radyo programlarını baltalayarak çok fazla ses getirmiş ve dikkat çekmiştir. sözlük içerisinde küfür serbestten öte yazmayan dışlanmaktadır.(u: neredeyse) slogan olarak inci siker belirlenmiştir. dedeler caps yokmu ccc vs gibi kelimeleri kendileri ile bir bütün haline getirmişlerdir.
ekşi, twitter ve okan bayülgen den sonra facebook ziyaretiyle(u: saldırı diyorlar artık ama) ortalığı kasıp kavuruyor. çüşünüz: haber siteleri, interaktif gazeteler neyim utanmasalar sürmanşet geçecekler olayı. hayırlısı artık. iyi prim veriyorlar, sağ olsunlar.
facebook saldırısında gerçekten üstün zeka örneği göstermiş anarşist topluluk. nitekim ortada ne bir saldırı vardır ne de bir hackleme olayı.

yapılan olay şudur. ınci ahalisi, facebook moderasyonuna bazı kelimelerin yanlış tercüme edildiğini, onların yerine kendilerince doğru olan kelimelerin konulması gerektiğini belirtmiştir. işin kısacası inci ne istediğini söylemiş, mark zuckerberg yerine getirmiştir.

(u: cccinci yaparccc) (u: swh)