ismail yk – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğimse beni beğenmez gibi abuk sabuk şarkılar da imzası olan,bombabomba.com adlı aklazarar şarkıyla konuştukça batan bi insan modeli...
takdir edilesi müzikadamı..müziğin evrensel olduğunun en büyük ispatı..eserlerinde pop,hip-hop,rock,caz,arabesk sentezini çok iyi yapan,kesinlikle türkiyede başka bir alternatifi olmayan,samimi,duygusal terminatör..
kıbrıslı gençlerin kendisine hasta olduğunu gördükten sonra kıbrıstan bir kez daha soğumama neden olan cisim.
okan bayülgen in programında geyik yaparak (u: sürekli makinede şarkıyı çalması) albüm satışında patlama yarattığı bişiy işte..
almanyadan ülkemize dönüş yapan bazı vatandaşlarımızda da görülen iki kültür arasında sıkışıp kalma sendromunun üyesidir. ne avrupalıdır ne türk, hitap ettiği kesim daha çok varoş kesimdir. kendisi arabesk tarzı müzik yapar ama kıyafetleri başka telden çalar. kendisi neoarabeskçidir.
bir dönem polis dizisi gibi bir şeyler yapmıştı kendisi..keçmeyin ben poliis diyordu komiser yk..fakat o sesli harfler ağzından ince ince döküldükce dizinin akıbetide şivesi gibi oldu..(u: yk bir numara)