yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 20 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • japonlar

  japonlar ilginç bi millettir. türkiye'ye sık sık gelirler, turistik yerleri gezerler, ancak bir bilgisayar oyununda futbol maçının hakemini türk yapmışlardır. bu gayet olağan görünen durumda tuhaf olan türklerin hiç yüzüne bakmamışlar gibi türk hakemi zenci niteliğinde siyaha boyamalarıdır.
  çekik gözlü, minyon tiplerdir. eşsiz pratik zekalarıyla son yıllarda teknoloji alanında kendilerini aşmışlardır. bir çoğu depremzededir.
  japonlar, kız arkadaş bulmakta zorlanan bekar ve yetişkin erkekler için pille çalışan, kızılötesi ışın algılayıcılara sahip, arkadaş canlısı, robot kız arkadaş üretti.
  çubuklarla pirinç yiyerek formlarını koruyan dünya da en popüler teknolojik aletleri üreten ufacık tefecik içi dolu turşucuk misali bir ülkeleri olan uzak doğulu depremle kanka olmuş istanbula safranboluya geldiklerinde yerde ki kaldırımın dahi fotoğrafını çeken barış manço hayranı insanlardır japonlar!!!!
  içlerinde çok salaklarının da bulunduğu,lakin yaptıkları işi iyi yapmaya çalışan ve mükemmeli arayan insanlar.kolay değildir savaştan harap ve fakirlik içinde çıkmış bir ülkeyi düze çıkarmakla kalmayıp dünyadaki en gelişmiş müreffeh ve öncü ülkelerden biri yapmak.artık yapacak başka işleri kalmamış,çok çalışmak ve yer darlığından sıkılıp bunalıma grimiş ve de işi tamagotchi,rüya makinesi,hayvanların dilinden anlama aleti gibi antin kuntin mallara dökmüş kişiler olmuşlardır.
  bir zamanlar bayıldığım japon olmazsa evlenmem dediğim fakat toplumlarında kadının ikinci sınıf vatandaş olduğunu öğrendikten sonra bütün fikrimin değiştiği deli gibi sigara içen insanlar topluluğu
  barış mançoyla beraber bir ara ilişkilerimizin tavan yaptığı neredeyse kız alıp vericek duruma geldiğimiz teknoloji manyağı ülke.