kanalturk – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
ülkemizde bulunan bir siyasi partinin usulsüz bir şekilde para verip propaganda yapmasını söylemiş ama başaramamış bir haber kanalımızdır.
kendi gibi düşünmeyenleri eleştirmeyip alay eden ve kucuk dusuren kanal...akp ye muhalefet olsun diye kurulduğu dusunulesi kanal..... tuncay ozkan ve cuneyt arcayurek ikilisinin dindarlarla nasıl alay ettigini gorup ibret almak isteyenler icin birebir..... bununla birlikte cuneyt arcayurek in fıkraları hos dur tavsiye ederim...
kerimcan kamal 20 temmuz 2003 günü akşam gazetesi’ne verdiği demeçte televizyonculuk hayatına stüdyoda dekor boyayarak başladığını, sonra tuncay Özkan sayesinde muhabir olduğunu anlatıyor. Özkan’la mesleğe adım atan kamal televizyon kanalı projesinde de Özkan’ın yanında. kanaltürk televizyonunun kurulduğu ilk günlerde tuncay Özkan parayı nereden bulduğu soruları üzerine ‘şirket benim değil, kerimcan’ın’ demiş. Özkan’ın dediği doğruysa kerimcan kamal trilyonluk şirketin asıl patronu vay maşallah diyelim bu kadar parayı muhabirlik yada parmak izi gibi izlenme rekorları kran programlardan kazanmış olsa gerek
tarafsız yayıncılık ilkesini bir kenara bırakın,bizzat evet biz tarafız,muhtırada askerin tarafıyız diyen,chp den kendisine para aktığı söylenen,bünyesinde "kürtler yüzyıllardan beri satılmıştır" gibi bir cümleyi savuran mine kırıkkanat gibi elitist hizipçi insanları barındıran yalantürk
melike ilgünün ayrıldıgını duyduktan sonra nedenini merak ettiğim kanaldır.zira kendisine melike ilgün,melike hanım veya sayın gibi sıfatlar yerine karsılıklı konusmalarımızda,sohbetlerimizde sürekli abla olarak hitap ederdim.
seçim sabahı seçim yasaklarına rağmen aleyhte propaganda yapmaya devam etmiş, telefonlarımız sonucu programı rtük çe yayından anında uçurulmuş kanaldır.

azimli kanaldır, sonuna kadar (u: :})
9 şubat 2008 hak ve özgürlüklerin daha net bir şekilde teminat altına alınabilmesi için anayasa değişikliğinin 2. tur oylamasının olduğu gün ve bu değişikliğin sıhhiye meydanında protesto edilişinin programının yayınlandığı kanal.

psikolojiyi daha net bir biçimde görmek ve anlamak adına yazar kişinin izlediği kanal. sonucu yazar kişide hüsrana yol açmış kanal.

nefretle yapılan, hakaret dolu konuşmalar. benim adıma konuşmalar.

hani hep vardır ya, -küçük çocukları türban eylemlerine götürüyorlar, kullanıyorlar; daha ne yapıyorlar kim bilir?- tarzında konuşmalar.

ve o akşam ekranda ufak bir kız çocuğu.

- istemiyorum türbanı. resim çizdim. türbanı çizdim, üzerine de çarpı koydum.

vatansever, o yaşta neyin ne olduğunu bilen küçük kız.

(u: anlayan gerçekten anladı ve ben gerçekten üzüldüm)

bu duvar neden bu kadar kalın, neden bu kadar soğuk, neden bu kadar nefret?

korku ve endişe başka kavramlardır. gerçekten, samimiyetle bu düzenlemeden kendileri de örtülecek, bu onlara dayatılacak diye korkan kimseler varsa, onları asla ve kata böyle birşeyin olmayacağına dair bir şekilde rahatlatmak gerekiyorsa, ona da düzenleme yapılsın. ama bilinmelidir ki bunun teminatı başkalarının hakkının ve özgürlüğünü çiğnenmesi değildir.