kenan dogulu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
otomobil delisi popçu kişilik.50 ye yakın koleksiyon otomobili olduğu söylentiler arasında son hatırladığım tarkan türkiye ye gelidiğinde kenan.dan arabalarından birini ödünç istemiş ve kaza yapmış bidahada konuşmamışlar
seveni kadar sevmeyeni olan,ama kim nederse desin,kalitesinin bir saniye bile tartısalımayacak sanatçı kişidir.evet evet,sanatçıdır...
asıl tarzı rock ve pop-rock olmasına karşın,asıl tarzında muhtesem parcalar yaratmasına karsın,globalleşen dünyada ünlenen popüler müzik tarzına kaymış ve kapitalizme karşı koyamayan bir görünüş sergileyerek sanat yapmaya devam edememiş yetenekli bir müzisyendir.

şimdilerde ise sadece popüler kültürün sulandırdığı yıkanmış beyinlere içeriği boş ve duygusuz şarkılar yazmakta ve söylemektedir.
konserlerin de ki performansı ile izleyicisini coşturmayı bilen konserine verilen paranın yettiği kesindir ayrıca konseri ücretlide olsa ücretsizde olsa aynı performansı sergileyen sayılı sanatçılardan biridir!!!
sesini çıstak dıptıs şarkılara yakıştıramadığım sanatçı. belki de bana öyle geliyor, bilemiyorum ama sırıtıyor, o çıstaklar bir beden büyük geliyor sesine, emanet gibi duruyor sanki.