kibrista ogrenci olmak – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
cehennemde melek olmak gibi bişi olsa gerek.öyleki tüm koşullar sizi sınamak için özellikle yaratılmış gibidir ve böyle paranoyalara kapılmanız gayet normaldir.
hastası olduğum konsept. kıbrısta budist rahiplerce tam kesilecekken kurtarılan inek olmak veya kıbrısta bayan ve rus olmak'tan farkı önünüzde gün geçtikçe biriken ders notlarıdır.
zor zanaat . yaymamak gerekir ki okul uzamasın,okul uzamasın ki psikoloji daha fazla bozulmasın,psikoloji daha fazla bozulmasın ki katil,hırsız,tefeci,kaçakçı,naylon faturacı olmayasın.(!)
yapcak baska sey bulamayınca..hadi lost basalım..ee simdi napcaz.? alalım bi absolute shutlı pişti yapalım..tercihen zaman oldurmek icin kurulan bu cumlelerin mekanı...bir de kızlar arasında gecen repliklerden birkacını paylasırsam en kibar sekliyle söyle olurdu sanırım : -oo sevgili yapmıssın hayırlı olsun..ee tabi burda sevgili sart,nasıl geccek bunca zaman yoksa? iyi olmus iyi..ee arabası var mı bari? ,-evet, opel ama olsun ayagımızı yerden kessin de ogrenciyiz canım surda dimi ama?:)
şartları lehinize çevirebilirseniz oldukça keyif alınabilecek bir durum. lakin örnekleri çoktur, ben gibi. keyiflidir kıbrıs. seviniz güzel adayı, güzel insanları.
maddi açıdan öğrencileri kasması dışında gayet güzel, yaşanılası hatta mezun olduktan sonra bile kalınabilesi bir yerdir (u: kendimden biliorum) özellikle kendi memleketinde gezmiş tozmuş ot gibi bi hayat yaşamamış ve sakin hayata üniversite yıllarında adımını atan insanlar için gayet kusursuz, güzel, sorunsuz... alternatifler arasında bir numarayı alan ülkemsi