kktc deki tv kanallari – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
art, kanal t, ktv, genç tv, as tv tarafından oluşturulan yerel kanallar grubu. hiç bir denetleme yapılmadığından kelli her turlu vizyon filmini yayınlayan tv kanalları. sabahları kemal sunal filmiyle gune başlar, öğlen eski bir aksiyon - macera filmi yayınlar, akşam ise oturup seyredilesi filmlerle zamanımızı geçirmemizi sağlarlar. surekli aynı filmleri yayınlasalarda hiç yoktan iyidir.

ama reklamlarına ayrıca hastayım
onlar sayesinde vizyondaki hiç bir filmi kaçırmıyoruz ama diğer yandan sinema sektörüne kıbrısta köstek teşkil eden özel kanallar.
hani pikniğe gittiğinde eline ilk defa kamera alan insanların yaptığı çekimden daha berbat çekimlerin yapıldığı kanllar....
bir adet vcd ve verici ile kurulması pek kolay olan santrallerden ibaret olduğunu düşündüğüm kanallardır..losttan tutun vizyon filmlerine kadar affetmeden yayınlarlar,dünya bazında tanınmamayı lehlerine çevirebilmiş nadide kurumlardandır kktc'de bunlar..
süper programlara sahip(u: :p) türkiyede ki yerel kanallardan daha düşük bir yapıya sahip olan sinema ile aynı anda film yayınlaya bilen saffet soykal, kuzey vs gibi şahısları türkiye piyasasına ve ekranlarına sunan tv kanallarını içinde barındıran kanallardır!!!