yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • kktc telsim

  kktc`de en büyük özel sektör yatırımını gerçekleştiren, kktc telsım yap - ışlet - devret esaslarına dayalı olarak "kktc bayındırlık ve ulaştırma bakanlığı telekomünikasyon dairesi ve rumeli telekom a.ş. gsm - mobil telefon ve uluslararası telefon santralı ( gateway ) sözleşmesi " esaslarına göre ağustos 1995 tarihinde kurulmuş ve rekor sayılabilecek bir sürede çalışmalarını tamamlayıp 23 ekim 1995 tarihinde abonelik yapmaya başlamıştır.


  gsm (küresel mobil ıletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla ağustos1995 yılında faaliyete geçen kktc telsım, 23 ağustos 2006 tarihinde vodafone mobile operations ltd. ticari unvanıyla vodafone grubu bünyesine dahil olmuştur.


  4 temmuz 2008 tarihinde kktc bayındırlık ve ulaştırma bakanlığı telekomünikasyon dairesi ve vodafone mobile operations ltd. arasında 2g ve 3g lisans sözleşmesi imzalanmıştır.


  (u: alıntı)


  son yapmış olduğu indirimler ile müşteri potansiyelini arttırmayı kafaya koymuş reklam verme konusunda pek bir bonkor olan gsm şirketi.
  kontörlü hatlarını ücretsiz dağıtarak birçok kişinin özellikle yeni gelenlerin kullanır halde geldiği,çeşitli kampanyalarla kullanıcılarını mutlu eden gsm operatörüdür.