komik cinsel kurallar – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
(u: boştu dolduralım dedik)

her şeyi kurallar içinde boğan, modernizmin dilini sürdüğü toplumların popolarından salladığı kurallardır sanırım. ya da bana öyle geliyordur. bu tip bir ifadeyi ilk defa duyduğumdan herzamanki gibi popomdan sallayacağımdır ve sallıyorumdur. ama cinsel kural ne demektir lugatımda olmadığı için ne desem bilemiyorumdur. adap çizgisinden kopmamak mıdır, gerdek denen gecede uyulması gereken kurallar bütünü müdür, bilemedim. maksat doldurmak olsundur saçmalıyorumdur.
galiba öyle, hangi kural nerden bahsediyorsun anlamadıkkiii, komiklliği nerde kuralı nerde?

1- evlenmeden cinsel ilişki olmaz mı?

2- Ön sevişme olmadan sevişilemez mi?

3- adet döneminde sevişilemez mi?

4- sevişmek için sevgili mi olmak lazım?

5- anal sex bir ayıp mıdır?

6- ...
tazmanya ve avustralyanın gipssland bölgesinde yeni evli çiftler gerdeğe ilk olarak evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

arızona cottonwood yasalarına göre çiftlerin patlak lastikli otomobil içinde sevişmeleri yasak.

tayvan yasalarına göre damadın akraba ya da arkadaşlarından biri gelinin bekaretini alarak damadı bu görevden kurtarıyor.(u: bizde olsa namus cinayeti işlenir:s )

gÜney afrıka johannesburgda bir kadın her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

guamda erkekler için değişik bir meslek var bu mesleği yapan erkekler şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar bunun nedeni ise guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasak olmasıdır.

kolombıya calide genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.