kuraklik sorunu yok bodrumda selulit sorunu var – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
ülkede su sorunu olmadığını düşünen insanlar tarafından yapılabilecek önerme.birçoğu gibi bu önermede yanlıştır.

selülitini , ülkedeki su sorunundan üstün gören insanlar "ayol 3 tarafımız denizle çevrili,su biterse bitsin,denizden içeriz suyu,denizde yıkanırız.bu mudur yani sorun ettikleri?" gibi yorumları sahiplenebilecek bir beyin çapına sahiptir.üstelik bu insanlar,bilinen bir biyolojik gerçeği de çürütmektelerdir.bu gerçek;her insan,(doğuştan bir engeli var, ya da zihinsel bir yetersizliği yok ise)bir adet beyinle doğar,yani beyin insan vücudunda standart bir organdır.bu gerçek,bu insanlar sayesinde çürümüştür,zira bu insanlar "beyin" organının opsiyonel olduğunu ortaya çıkarmış ve öyle sanıyoruz ki ilerde selülit yapma tehlikesine karşı beyni reddetmişlerdir.

-----

türkiyede yaşayan ve beynin opsiyonel bir organ olduğunu düşünen diğer insanlar için ;

(bkz:22 temmuz 2007 genel seçim sonuçları)
i...melih gökçek,ankara'da yaşanan su sorunu karşısında,ankara'da yaşayan vatandaşların diğer illerdeki akrabalarını ziyarete gitmeleri ile ankara'daki su sorununun asgariye indirilebileceğini söylemiştir.

-----

seni tebrik ediyoruz i..melih,senin gibi bir belediye başkanına da anca bu kadar sığ ve çağdışı bir çözüm yolu üretmek yakışırdı.

-----

geleceğe dair entry :

-ankara'nın göbeğine kurulmuş nükleer santral patlamış ve halk büyük bir radyoaktif tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır... ;

i..melih gökçek : "iç anadolu halkının derhal karadenizde yaşayan vatandaşlarla mübadele edilmesini talep ediyorum.karadeniz halkı bünyedeki bu tarz radyoaktif değişimlere bağışıklık kazanmıştır.ayrıca deniz havasının iç anadolu halkına iyi geleceğini sanıyorum.hadi bakalım,allah utandırmasın."
akıllara ekseri , gülşen-demet akalın-berksan triosunu getiren önerme . nedense onlar ve onları dinleyen insanların hayatın kendisinden veya hayatın zorluklarından bihaber yaşadıklarını düşünmüşümdür hep .

edit : helin avşar denen kevaşelik kraliçesini de unutmayalım ama .