kurtlar vadisi pusu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
kurtlar vadisi serilerinden biridir. kurtlar vadisinin topacıve kurtlar vadisi tatildeyakında çevrilecektir sanırsam. efenime söyleyiyim, dizi başlayalı uzun zaman olmasına rağmen nasıl olurda hala başlığı açılmamış diye beni ağzı açık bırakmıştır . (u: ah sinek kaçtı)kurtlar vadisinin eski bölümleri gibi güzel olmasada fena olmayan dizidir hani. tabi son bölümde polat polendar sıpaydır men edasıyla bilmem kaçıncı kattan aşşağıya atlamıştır ,tahminimce elinden ağlarını atıp binaların arasından kaçacaktır. çüştür hatta ohadır bi dizi ancak bukadar saçmalanır.
son bölümünde memati'nin eroyini yiyince mutluluktan dört köşe olmuş haliyle biten dizidir. artık yeni bi kahramanı daha vardır.

(bkz:muro)

dizi iyice saçmalamaya başlasada en azından muhabbeti olmaktadır . hadi izin verdim , ödevinizi bitirip izleyebilirsiniz.
polatın ramboya özendiği dizi.

tuvaletin gider borusundan kaçmıştır. tebrik edilesi. oldu olcak tuvaleti hiç sökmeden içine atlayıp sifonu çekseydi, sonra sahne bir anda kanalizasyon çıkışına dönüp polatın nasılda kurtulabildiğini gösterseydi. oha yani.

sanki kafası delinen benmişim gibi bide artislik hareketler sergiliyor. herşeye rağmen takım tutar gibi dizi izlediğimiz için , iyi bölümde kötü bölümde kalbimiz seninle.
son bölümü itibari ile iyice çığrından çıkan seyircilere sahip dizidir.bir çok izleyici,bir balon edasıyla atılan neşterin kafatasına dimdik saplanmasını,polat karakterinin kafasında ki çivi benzeri nesneyi zorlanmadan ve en ufak acı cekmeden cıkartmasını üstüne üstlük klozti kaldırıp fırlatabileceğini 'abi olabilir ne var,adam istihbaratta eğitim almış,yapar kocum benim' nidalarıyla olağan bulduğunu söylemiştir.ayrıca kapıyı ranza ile kilitleme sahnesi ve polatın görmeden insan vurabilme yetenekleri akıllara iskender kişisinin koruma-kollama ekibini bu kadar bilinçsiz,dikkatsiz,beceriksiz adamlardan neden sectiği sorusunu getiriyor.
namıdeğer malkoçoğlunun 2010 modeli diyebiliriz , 40 vs 1 50 vs 2 hatta bazen 300 e 3 çatışmalar mevcut olup , üstüne bir de hiç bitmeyen mermilerle 300 adamı da yere sermek.