kutuphane kafeteryasi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
sözlük zirvesinin yapılacağı mekan . yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına belirtme ihtiyacı duyulmuştur . saygılar sevgiler.
okulun kasıntı kafelerinden biri. en rahatsız mekanlardan biri. diğer kafeler gibi. kantin hayatı yaşanamadı gitti şu okulda. sürekli fast food restaurant havasında kafeteryalarla bir üniversite hayatı çekilir mi diye insanı kederlendiren bir mekan. Çello vardı eskiden suat ne yaptı etti orayı da aldı.
uğultu, hoca ara verir dinlenmek için aşa indinmi daha fazla başın ağrır ama sigara içilebilen mekan üstte artık izin vermiyorlar bide o kafeteryanın üstündeki anfilere bakan bi adam var kel abi değilde diğeri sanki kütüphaneyi suat özelleştirmiş buda kütüphanenin sahibi olum adın ne bilmiyorum ama havan kime yabancı
okulun en popüler kafesi olduğundan çok kalabalıktır.dizaynı itibariyle kapıdan içeri adımınızı attığınız zaman arka taraflar hariç bir çok yerden görünürsünüz o kadar insanın bakışlarının siz de toplanması insan da çıplaklık hissi yaratabilir,lan nerem açık acaba diyebilirsiniz.kalabalıktan istifade uzun zamandır goremediğiniz arkadaşlarınızı orda gorebilirsiniz.kutuphanenin tek sigara içilebilinen yeridir.wireless internet çeker.her masada tepsi ve onun uzerinde süzülmüş çay poşeti ve sigara izmaritleri görmek mümkündür.hiç kimse sizi beğenmemiş gibi bi yüz ifadesiyle bakar siz de onlara öyle bakın bu bir gelenektir bkz:şaka lan şaka
özellikle yukardaki merdivenlerden inerken yukarıya doğru kalkmış bi kaç tane 10 çift gözün bakışından sonra, noluya yaa dedirten, son basamakta şükür düşmeden indim şu merdivenlerden dedirten okulun en büyük kafesi.yoksa eğitim sarayı daha mı büyüktü:)
içeriye adımınızı atar atmaz bir anda tüm kafaların size çevrildiği, çoğu kişinin kütüphaneye ders çalışmaya gidiyorum diye gidip kütüphanede 5-10 dakka ders çalışıyormuş gibi yaptıktan sonra saatlerce oturdukları boğucu,sıkıcı yer..
başlarda sevdiğim sonradan ortamının ciddi anlamda bozulduğunu farketmemle daha az zaman geçirdiğim yer.kütüphanesi olmasa pek uğramam sanırım.