yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • kutuphanede dedektore yakalananlar

  daha gecen günlerde benim basıma geldi ama hicbisey yoktu ustumuzde birden gecerken ötmeye basladı etrafımızda guvenlikler birikti. elbette bisiyoktu ama neden öttü anlayamadık ama ben cevaı buldum cazibemize dayanamadı dedektör.
  gercekten dalgınlık sonucu bir kere yakalandıgım ve o günden itibaren,bilmeden konuşmanın ne kadar boş oldugunu bana öğreten olaylar silsilesi.(u: swh)
  dalgınlıkla yanınızda kalmış olsada kapıdaki güvenliğe bunu anlatmanının mümkün olmadığı hırsız muamelesinin en üst aşamasının uygulandığı ilginç bir olay...
  saygıdeğer görevlinin o aletten geçirmeyi unutması sonucu çıkarken viyak viyak ötmesiyle güvenliklerin başıma toplanması ve herkesin bana bakması sonucu bi dönem boyunca kütüphaden kitap almamamı sağladı (u: kadın gelip durumu anlatmasaydı ayvayı yemştim) ...artık her kitap aldığımda adımlarımı besmele çekerek attığım bi durum (u: çok utanç verici resmen hırsız gibi davranıorlar:$)
  bankayı koruyamayan güvenliğimizin(!) bir kitabın dalgınlıkla ya da bilerek çıkarıldığı zaman savaş suçlusu gibi saldıraya geçmesi ne kadar komik...