lost – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bütün bölümlerinin elimde bulundugu izlemek için finallerimin bitmesini beklediğim , çok merak ettiğim bir dizi. (u: ne buluyolar lan bu dizide)
bokunu çıkardıkları,bu şekilde devam ederse,konuyu bağlamak için 5 sezona daha ihtiyaç duyulacak dizi.ha 5 sezon daha izlermiyiz,tabiki izleriz.
2010 son sezon olarak açıklanmış dizidir günde on bölüm izleyerek bitirdiğim nitekim bu sepeten ötürü c sınavım pek parlak geçmesede nihayete vardığım dizidir.hepimiz jack jhon locke olduk yalan olduk ayriyetten..
izlenmesi kesinlikle gereken bi dizi.

claire karakterine hastayız

spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum...

edit:eksilenmiş.cok güldüm
2 veya 3 (tam kestiremiyorum o aralığı çünkü beynim burnumdan akacak kıvamdaydı artık) gün içerisinde 3 sezonunu izleyip bitirdiğim ilk başlarda çok saran ama 3. sezonun son bolumunu izledikten sonra bana "acaba suat bey(u: uberhuman) bu diziye de mi el attı ki boyle ticari çıkarlar için boka sardı???" sorusunu sorduran ama yine de ilgi çekici ve bir alternatifi daha bulunmayan dizi
bir "adaya du$en insanlar" konulu dizide kullanılabilecek olan malzemeyi ozenle harcayan, savurganlık yapmayan, abartıya kacmadan ve aceleci davranmadan konuyu goturen bir kurguya sahip guzel dizi. daha neler neler gorecegiz bakalım, $u ana kadar her bolumden bir sonraki bolumu tırnaklarımı yiyerek bekler oldum.