bütün bölümlerinin elimde bulundugu izlemek için finallerimin bitmesini beklediğim , çok merak ettiğim bir dizi. (u: ne buluyolar lan bu dizide)
bokunu çıkardıkları,bu şekilde devam ederse,konuyu bağlamak için 5 sezona daha ihtiyaç duyulacak dizi.ha 5 sezon daha izlermiyiz,tabiki izleriz.
2010 son sezon olarak açıklanmış dizidir günde on bölüm izleyerek bitirdiğim nitekim bu sepeten ötürü c sınavım pek parlak geçmesede nihayete vardığım dizidir.hepimiz jack jhon locke olduk yalan olduk ayriyetten..
izlenmesi kesinlikle gereken bi dizi.

claire karakterine hastayız

spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum...

edit:eksilenmiş.cok güldüm
2 veya 3 (tam kestiremiyorum o aralığı çünkü beynim burnumdan akacak kıvamdaydı artık) gün içerisinde 3 sezonunu izleyip bitirdiğim ilk başlarda çok saran ama 3. sezonun son bolumunu izledikten sonra bana "acaba suat bey(u: uberhuman) bu diziye de mi el attı ki boyle ticari çıkarlar için boka sardı???" sorusunu sorduran ama yine de ilgi çekici ve bir alternatifi daha bulunmayan dizi
bir anda meşhur olmasının nedenini anlayamadığım ama benimde izlemek istediğim sevilen dizi
bir "adaya du$en insanlar" konulu dizide kullanılabilecek olan malzemeyi ozenle harcayan, savurganlık yapmayan, abartıya kacmadan ve aceleci davranmadan konuyu goturen bir kurguya sahip guzel dizi. daha neler neler gorecegiz bakalım, $u ana kadar her bolumden bir sonraki bolumu tırnaklarımı yiyerek bekler oldum.
bir oturuşsa size tuvalete gitmemek için çocuk bezi bağlatabilecek bir dizi..