magazin programlari yuzunden kafayi siyiran aile – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
yurdum ailesidir artık. haber seyredicez diye tivinin karşısına kurulan herhangi bir turk ailesi 3. ciddi haberden sonra magazinle burun buruna kalmaktadır. e hal boyle oluncada insanlar ne izliolarsa onu konusmaya başlıolar..
ne olacaktıki sonunda..tv nin belkide en zehirleyici programlarının genel adı olan magazin şeysi..insana hiçbir şey vermeyen kimin kimi tokmakladığından başka bir teması olmayan gayet gereksiz beyin sulandırıcı programlar
dün gece bir anlık basımıza gelen durumdur.babam ile tv odasında konusurken içeriye annem girip cok sevdiği bir magazin programını acmıstır.o anda konu olan helin avsarın farkedilmesi ile,babam ve ben televizyona kitlenmişizdir.annem elinde kumanda koltukta,babam diğer bir koltukta,ben ise sandalyede elim cenemde tvye dikkatli bakarken,bi anda babam ile göz göze gelip kahkahayı kopartıp,napıyotuz biz yaa deyip odadan kacmısızdır.
her zap yaptığın iki kanaldan birinde karşılaşılan magazin programlarını izlemekten başka çaresi kalmayan ailenin dramı....(u: ne günlere kaldık )(u: dünyada bi tek magazin programları kaldı sanki)