make up 2007 – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
genelde sinavi kaçırmış, hastalanmiş veya kasten sinava girmeyen öğrenciler için yapılan bu telafi sinavların 2007 turnesi olup mühendisler için olan bölümü eczacılık fakultesinde koşuldu bu sene. işin en enteresan ve sinir bozan kısmı bir sinifi (sanki başka sinif yokmuş gibi) hıncahınç doldurup tamıtamına 18 dersin make-up sinavlarını yaptılar. ilk bakışta rakam ürkütücü gelebilir, ki öyledir çünkü sinif full kapasite hizmet verdi bugun ve sinav boyunca hocalar(u: bu nasil universiteyi bitirmişte hoca olmuş)

-la ahmet duydun mu 18 dersin ogrencisi var burda ehuaha

şeklinde aralarında salakça şakalaşarak nerdeyse sinav boyunca sesin kesilmediği ve konsentrenin sıfır olduğu dönem boyunca geçirilebilecek en kötü sinavlar denilebilirdi.
ismini vermek istemedigim bir hocaya make-up tarihini sordugumda bana pazartesi yani 18 haziranda gel sinav tarihini aciklayacagim dedigi ama pazartesi gittigimde pazartesi yapilip ustenden 3 saat gecmis oldugu sinavcik..insan pazartesi gel denildigi zaman baska bir tarihte olmasi bekler degil mi madem pazartesi yapicam de..