yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • makinali tufekmiscesine konusan kizlar

  er kişiyi canından bezdiren kızlardır. her konu hakkında inanılmaz şekilde konuşabilme/saçmalayabilme kapasitesine sahiptirler. şahsım tarafından bir tanesiyle telefon görüşmesi yaptığım sırada telefon ahizesi bir kenara bırakılmış, 10 dakika sonra ahize tekrar kulağa dayandığında hatun kişinin halen daha konuştuğu/susmadığı tecrübe edilmiş oha artık dedirtmiştir.
  kiz: bidi bidi bidi...


  erkek: hadi ya


  kiz: bidi bidi bidi...


  erkek: ne diyosun sen


  kiz: bidi bidi bidi...


  erkek: eee bi siktir git cay koy


  allah onları kahretmıye zaten.bı ınsan evladı nefes almadan nasıl konusabılır anlamak mumkun degıl.zaten olesıne dusman basına.bole kızların zaten sevgılısı falanda olmaz cunku bunlara dayanabılcek bı erkek kanımca yoktur.tabı abazalık durumu degıstırır bazıları ıcın.nıhayetınde bu kızların zaten omru uzun olmaz zira biri gebertır bunları.
  saniyede 200 kelime kullanabilen ve bu kelimeleri tek bir cümleye sığdırbilen nokta kavramını daha kavrayamamış insanarın ünlemle baktığı dişi yaratıklar.
  ara sıra -çok mu hızlı konuşuyorum- diye sorabilen kız çeşididir. evet dersek üzülür, hayır dersek olduğu gibi devam eder bize yazık olur. çaktırmadan uzaklaşmak lazımdır. ve bunun için telefonu kaçma araci olarak kullanmamak gerekir çünkü öğrenmişler. (u: çok kötü bu sözlük)(u: napcaz şimdi)