mateja kezman – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
geldi - gelmez - geliyor - gelecek vs derken netekim geldi fenerbahçeme.. adaptasyon süreci, motivasyon vs vs derken biraz zaman aldı golle tanışması.. ama bir turlu patlayamadı ilk sezonunda.. bu sezon başında yine 3 durup 1 atıyodu, ama alex i bile ıslıklayan fenerbahçe seyircisi inanılmaz bir sabır içinde izledi kezman ı.. batman dedi kral dedi bok dedi püsür dedi bağrına bastı.. ama asla o taraftara layık olamadı.. bir kaç maç ustuse toparlanır gibi oldu ama asla devamını getiremedi

semihten çok çok daha iyi olduğunu kabul ediyorum.. ilk 11 de semihin yerine oynamasını da doğru buluyorum fakat ne semih ne kezman bu takımın forveti o-la-maz-lar!!

kezman elinde nasıl olduğunu anlayamadığım limitsiz bir kredi vardı taraftar tarafından verilen.. ama sen bu krediyi kötü oynayıp çıktığın maçta takımı beklemeden staddan ayrılarak, chelsea maçı sonrası abuk subuk konusup kendini savunarak, takımın kaptanı ve penaltıcısı alex in senin sırf uzulmeni istemediği için atışı sana kullandırmasına rağmen dağa taşa vurarak artık tukettin.. sezon sonunda yollarımız ayrılacak seninle ama bari şu kalan 4 haftada saçmalama da, günah keçisi seçilme takımda.. senın yuzunden şampiyonluk gitti demeyelim..
hollanda liginde sezon ortalaması 30 un üstünde olan bir oyuncuyken türkiyede 15 leri zor bulmaktadır..
yeri gelir kejman süper yeri gelir kezman berbat türk medyasınında nereye konduracağını bilemediği bu yıldız bugun fenerbahçenin kaderini değiştirmiştir!!!!sövsekte sövmesekte o skor değişmeycektir ama kejman bu dengesiz futboldan biran önce sıyrılıp kendi özüne kaliteli futboluna donmeli ve şu kalan maçlarda fenerbahçeye şampiyonluğu getirmelidir!!!!
artık resmen psg'li olan futbolcu,milliyet gazetesinin haberine göre;

fenerbahçe ile paris saint germain kulübü arasında günlerdir süren görüşmeler sona erdi ve kezman artık psg'li oldu.

guiza'nın transferi ile birlikte gözden çıkarılan sırp futbolcunun menajeri ile bugün yapılan görüşmelerin ardından her konuda anlaşma sağlandı ve eşyalarını toplayan kezman sağlık kontrolünden geçmek üzere yola çıktı. bu akşam paris'e geçecek olan kezman yarın sabah sağlık kontrolüne girecek. anlaşmanın şartları konusunda resmi bir açıklama yapılmazken, kezman'ın bu sene kiralık oynayacağı ve bonservisini alma konusunda ilk hakkın fransız kulubünde olduğu öğrenildi. (u: alıntı:milliyet)