mehmer agar – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
basbakan olmadan istifa etmem dememismiydi?

ayrıca deniz baykalın örnek almasını istediğim hede...
şovenizmin son temsilcisi oldu kanımca. resmi sonuçlar beklenir, basın toplantısı yapılır, denir ki 'aziz vatandaşlarım, bir söz vermiştim, iktidar olamadım, hatalarımızı elbette gözden geçireceğiz, ancak bu süreçte partinin başında olmam hem partimize hemde ülkemize yarar sağlamayacaktır, butun sorumluluk bana aittir, bizi destekleyenlere teşekkur eder, bugun cıkan sonucun tum yurda hayırlı olmasını diliorum' denir benim bildiğim..

ha ama yok, insanların yüzüne bakamicam, rezil oldum, rezil ettim gibi bi düşüncesi varsa, boyle yangından mal kaçırır gibi, kimseye görünmeden de istifa edilebilir pek tabiki..

p.s : kızım sana söylüyorum gelinim sen anla
lütfen bol keseden atmayalım mehmet agar yangından mal falan kaçırmadı hakkında yolsuzluk iddiası olmayan tek siyasetçide mehmet agardır.şovenizimle uzaktan yakından ilgisi de olmadı mehmet Agarın.

şovenizm yaygın olarak aşırı milliyetçilik anlamında kullanılır. en geniş anlamıyla şovenizm, herhangi bir gruba olan aşırı, nedene dayanmaksızın oluşan bağlılıktır; sıklıkla karşı gruba olan nefret ve kötü niyet duygularını da bebaberinde getirir. mehmet agarla şovenizm arasında nası bir baglantı kuruldu anlamış degilim .Türk siyasetçi ve devlet adamı olarak emniyet genel müdürü adalet ve ıçişleri bakanı olarak Türkiyede görev yapmış bir insandan bahsediyoruz.
noldu ya mehmet ağar herkes farkındaydı da bi senmi farkına varamadın barajı geçemiyeceğini. derin devlet olmak nereye kadar gördün değil mi? halk bile inanmıyor sana fellah olsan nolurdu he?
anapla giristiği birlesmenin hüsranından sonra secim hüsranının da geleceği kesindi.ki geldi de,buda mehmet'e ağar geldi ve istifa etti.hemde daha yüzde elliyken acılan sandık sayısı.yani hala umudu olması gerektiği halde kaçmıstır.nedenini bilmem.belki bi kaç saat daha bekleseydi gururuyla gitti yazabilirdim buraya.simdi gurursuz demiyorum ama gururylada gitti demiyorum.muhakkak altında yatan bi seyler vardır.belli mi olur belki yukardan emir almıstır(burda gülme efekti cınlasın kulaklarınızda).sovenizim son temsilcisi olmasına pek bir şey diyemem,dogrudur ama ne yazık ki en büyük temsilcisi de meclise girmiştir 70 koltukla.
hızlı yazim derken mehmet yerine mehmer yazılmış sanırsam .. şimdi bunu düzeltip mehmet ağar başlığına yönlendirsem burdaki entrylere yazık olacak .. o yüzden ..

senin adın bundan sonra (bkz:mehmer ağar) olsun(u: kıkıkıkı)(u: yakıştı nan)