mercury – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
gelir gelmez güldürmüş birinci nesil ydu sozluk yazari.(u: 5 gün sonra gelse ikinci nesil olacakti)(u: hadi ucuz atlaatın)(u: hoşgeldin)
zat-ı alî ev arkadaşım olan mercury, komik bi insan olmakla beraber hayatı fıkra tadında yaşar, cevreye gülücükler sacar ve seke seke çaydan geçer. (u: gümüş halhalı yok) küçüklüğünde sadistçe işlere bulaşmış olan mercury adolf hitler aşığıdır korkmaya gerek yoktur şuan küçüklerini sever büyüklerini de sayar.

sen ikinci nesilsin eziksin diye dalga geçerken kelaynağın girdiği entryle dünyam başıma yıkılmış olsada, ev arkadaşımın sözlüğe aktif giriş yapmış olması beni bahtiyar etmiş, dünya'nın bi yazar daha kazanması beni sevindirmiştir efendim. (u: kelaynak 5 gün bekleyiverseydin) (u: mercury ikinci nesil olsaydı) (u: şaka şaka)
kimya dilinde civa olarak bilinen bu akışkan madde aslında k.çında kırık olması sebebi ile bir yerde fazla kalamayan her yere yavşayan maddeye denir ecnebi dilinde(u: neden seçtim bu niki bende bilmiyorum)
ydü sözlüğe hızlı giriş yapan ve sözlüğe yeni bir renk katan 1.nesil ydü sözlük yazarı aramıza hoşgeldin!!!
an itibariyle yatağına yatmış film izlerken bi yandan da kulağında kulaklık bağırarak film hakkında yorum yapan sabahın köründe beynimi s*kmiş zat-ı muhteremdir kendisi...

edit: entry'i görünce sövmüştür efendim bana... sözlüğün mercurye kınama cezası vermesini bütün kalbimle, ruhumla, bedenimle arzuluyorum (u: ne dedim ben ya)(u: gülücük buraştaydı)
sozlukteki en iğrenç temayı kullanmasından ötürü ne yazdığını göremeden yazan ve devamlı yazım yanlışı vs... yanlışlar yapan ev arkadaşım, canım, ciğerim, yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği kankam...