çok çılgın bi sözlük fasilitesi.

kolay da çalışır. misal, bi entry okuduk, çok beğendik/iğrendik/tiksindik/ ya da bi entry gözlerimizi yaşarttı/duygularımızı şaha kaldırdı/ sinirimizi hoplattı vb. vs., işte tam da bu an, bir tık ile işbu entrynin yazarına hissiyatımızı anlatan, betimleyen mesajımızı yazıyor, işe oradan devam ediyoruz. neghüzel de mi.
yazarlar arasında kullanılması gereken butoncukdur. öyle entry kirliliği filan üretmez kişisel görüşür konuşursunuz. kullanılmalıdır kullandırılmalıdır kullanılması için yazarlar teşvik ettirilmelidir.
'msg' kısaltmasıyla sözlüğün sunduğu hizmetlerden biridir. günde üç defa aç karnına kullanmayı öneriyormuş uzmanlar. ben onların yalancısıyım.
bende ara ara tökezliyor bu aparat. ya attığım mesaj gitmiyor ya da bana atılan gelmiyor, bilemiyorum. zaten bende sözlük de sorunlu, bu atraksiyon niye sorunlu olmasın ki. tey tey.
abazaların güzide sözlüğümüzü basması halinde kaldırılması muhtemel olan butoncuktur,yoksa dişi sözlük yazarlarımızın sözlüğü terketme olasılığı yüksektir kanımca...